Caltrate

Řadit
Filtry výpisu
Caltrate Plus 90 tablet

90 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Kombinovaný přípravek s vápníkem, vitaminem D a dalšími důležitými minerály pro úpravu nedostatku vápníku, zvýšení hustoty kostí a prevenci úbytku kostní hmoty.

 • Akce -11%
399 Kč 449 Kč
Caltrate Plus 30 tablet

30 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Caltrate Plus je kombinovaný přípravek s vápníkem, vitaminem D a dalšími důležitými minerály pro úpravu nedostatku vápníku, zvýšení hustoty kostí a prevenci úbytku kostní hmoty.

  155 Kč

  Vápník a vitamín D jsou zcela zásadní látky pro zdravé a silné kosti. Caltrate Plus je kombinovaný léčivý přípravek s vápníkem, vitamínem D a dalšími 5 důležitými minerály (hořčík, mangan, měď, zinek a bór).

   Caltrate Pluse se užívá při nedostatku vápníku ze stravy k prevenci osteoporózy (řídnutí kostí), která nejvíce postihuje ženy po období přechodu (klimakteria) a projevuje se zvýšenou náchylností ke zlomeninám.

   Caltrate Plus zajistí dostatečný přísun vápníku a dalších látek nezbytných pro zdravé kosti. Vápník je nejdůležitější složkou kostní tkáně, do níž se zabudovává v průběhu celého života, a vitamín D napomáhá vstřebávání vápníku ze střeva a jeho ukládání v kostech. Hořčík je nezbytný pro látkovou výměnu vitamínu D a pro funkci kostí, mangan hraje důležitou roli při tvorbě kostí a chrupavek a měď je prospěšná pro pojivové tkáně, skelet a krevní cévy. Zinek přispívá ke správné funkci a růstu tkání. Bór napomáhá organismu využívat vápník.

   

   

  CALTRATE PLUS je lék k vnitřnímu užití. Před použitím si přečtěte příbalový leták!