Potraviny a nápoje

Captain Kombucha Original BIO 400 ml

Vyzkoušejte nápoj od Kapitána Kombuchy a probuďte v sobě novou energii! Jemně perlivý fermentovaný BIO nápoj Original ze zeleného čaje obsahuje prospěšná probiotika.

45
Ušetříte 30%

Původní cena:  64 Kč  ·  sleva 19 Kč

Cena za 100 ml: 11,25 Kč

Nejnižší cena před slevou: 64 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Captain Kombucha Original BIO 400 ml

50142777

Úvod

Vyzkoušejte nápoj od Kapitána Kombuchy a probuďte v sobě novou energii! Jemně perlivý fermentovaný BIO nápoj ze zeleného čaje se vyznačuje nejen jednoduchou chutí, ale i komplexním složením. V nízkokalorickém drinku vyrobeném z houby Kombucha najdete zdraví prospěšné probiotické kultury. Kombucha se konzumovala po staletí jako zdravý nápoj hlavně v Číně, kde byla označována jako „elixír dlouhověkosti“. Ochutnejte ji i vy.

Hlavní vlastnosti:

  • perlivý nápoj ze zeleného čaje a houby Kombucha
  • obsahuje probiotika
  • BIO kvalita

Složení

Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy) bio earl grey aroma 0,05 %, probiotické bakterie Bacillus coagulans.


Upozornění

Nikdy neprotřepávejte. Otevírejte opatrně. Skladujte na suchém chladném místě, chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte při teplotě mezi 0 °C až 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.


O značce

Captain Kombucha přináší lahodné perlivé nápoje se živými kulturami. Všechny lahve se vyrábí ručně na portugalském pobřeží a obsah každého drinku splňuje přísné kontroly BIO kvality.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.