Centrum

  (14)

Nejlepší cestou, jak získávat vitamíny, minerály a stopové prvky, je bezpochyby pestrá a vyvážená strava. Při zvýšené zátěži, v obdobích výskytu infekčních onemocnění, anebo pouze pro zlepšení celkové vitality a pocitu zdraví je příhodné tyto důležité látky doplnit formou vhodného přípravku. Stálicí na českém trhu s vitamíny je značka Centrum.

Seřadit podle
 • 5.0
  (1)
  Obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky speciálně pro muže.
 • 5.0
  (1)
  Kompletní řada vitamínů, minerálů a stopových prvků pro muže nad 50 let. Vitamin C, selen a zinek pro podporu imunity a vitamin B1 pro normální činnost srdce.
 • 5.0
  (1)
  Kompletní řada vitamínů, minerálů a stopových prvků pro ženy nad 50 let. Vitamin C, selen a zinek pro podporu imunity a vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity.
 • Kompletní řada vitamínů, minerálů a stopových prvků pro dospělé do 50 let.
 • Nabízí kompletní řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků pro dospělé nad 50 let.
 • Obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky speciálně pro ženy.
 • 5.0
  (1)
  Kompletní řada vitamínů, minerálů a stopových prvků pro dospělé do 50 let.
 • Obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky speciálně pro ženy.

Proč zvolit vitamíny Centrum

Multivitamíny Centrum jsou kompletní a mají speciálně upravené složení, které odpovídá specifickým potřebám organismu v určitém období života. Kromě toho lze vybírat z produktů speciálně vyvinutých pro muže a ženy.

Multivitamíny Centrum pro celou rodinu

Centrum AZ s Multi-Efektem je kompletní multivitamínový doplněk stravy obsahující opravdu širokou škálu složek, slovy výrobce - od vitamínu A až po železo. Je určen pro dospělé do 50 let. Centrum SILVER s Multi-Efektem je vyvinuto pro dospělé, kteří již padesátku překročili. Tyto dva přípravky jsou navíc obohacené o lutein. Centrum pro muže má speciálně vytvořené složení s vysokým obsah hořčíku a vitamínů skupiny B. Je dostupný i ve variantě pro věkovou kategorii 50+. Přípravky Centrum pro ženy a Centrum pro ženy 50+ byly vyvinuty s cílem, aby se ženy cítily a vypadaly co možná nejlépe. Mají vysoký obsah vápníku pro udržení normálního stavu kostí. Dále obsahují vyšší podíl železa a kyseliny listové. 

Multivitamíny Centrum jsou doplněk stravy. Nenahrazují pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.