Kosmetika

CeraVe Hydratační krém 50 ml

Značka: CERAVE
4.9
  • Hydratační krém vhodný pro výživu suché až velmi suché pleti. Snadno se aplikuje a rychle se vstřebává. Určen pro dospělé i děti.
149

Cena za 100 ml: 298 Kč

O produktu: CeraVe Hydratační krém 50 ml

50108538

Úvod

Suchá pokožka často až praská, je poškozená a svým uživatelům způsobuje nepříjemný pocit, či dokonce bolest. Starejte se o ni a zajistěte jí důkladnou výživu a hydrataci s hydratačním krémem Cerave. Tento výrobek je vhodný pro dospělé i děti. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a esenciální ceramidy, které pleť nejen vyživují, ale také napomáhají k obnově ochranné kožní bariéry.

Výsledek:

  • důkladně hydratuje a vyživuje pokožku
  • pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru

Složení

Hydratační krém je nekomedogenní, hypoalergenní a bez parfemace. Je proto vhodný pro všechny typy pleti včetně suché až velmi suché pokožky, která potřebuje pravidelně důkladně hydratovat a vyživovat. Krém je obohacen o kyselinu hyaluronovou a tři typy esenciálních ceramidů, jež napomáhají k obnově ochranné kožní bariéry.


Použití

Krém je vhodný ke každodennímu použití, lze jej aplikovat na pokožku celého těla i na obličej. Naneste jej v dostatečném množství do dlaně a rovnoměrně rozetřete po pokožce. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím, v případě zasažení očí ihned důkladně vypláchněte čistou vodou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.