CeraVe Hydratační krém 50 ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

139

Cena za 100 ml: 278 Kč

O produktu

Suchá pokožka často až praská, je poškozená a svým uživatelům způsobuje nepříjemný pocit, či dokonce bolest. Starejte se o ni a zajistěte jí důkladnou výživu a hydrataci s hydratačním krémem Cerave. Tento výrobek je vhodný pro dospělé i děti. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a esenciální ceramidy, které pleť nejen vyživují, ale také napomáhají k obnově ochranné kožní bariéry.

Výsledek:

  • důkladně hydratuje a vyživuje pokožku
  • pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru

Složení:

Hydratační krém je nekomedogenní, hypoalergenní a bez parfemace. Je proto vhodný pro všechny typy pleti včetně suché až velmi suché pokožky, která potřebuje pravidelně důkladně hydratovat a vyživovat. Krém je obohacen o kyselinu hyaluronovou a tři typy esenciálních ceramidů, jež napomáhají k obnově ochranné kožní bariéry.

Použití:

Krém je vhodný ke každodennímu použití, lze jej aplikovat na pokožku celého těla i na obličej. Naneste jej v dostatečném množství do dlaně a rovnoměrně rozetřete po pokožce. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím, v případě zasažení očí ihned důkladně vypláchněte čistou vodou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.