CeraVe SA Zjemňující hydratační krém 177 ml

Kosmetika

Značka: CERAVE
4.3
Zjemňuje a vyhlazuje pokožku. 10% urea uzamyká v pokožce vláhu a kyselina salicylová s LHA pomáhají odstranit odumřelé buňky z povrchu kůže.
Akce 3 za 2 Při nákupu 3 produktů značky CeraVe v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 1. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

279

O produktu

50116312

Je Vaše kůže suchá až drsná? Dopřejte jí trochu cílené péče a bude se cítit o poznání lépe. CeraVe Zjemňující hydratační krém s ureou a kyselinou salicylovou byl vytvořen ve spolupráci s dermatology pro zlepšení struktury a vyhlazení pokožky. 10% urea uzamyká v pokožce vláhu a kyselina salicylová s LHA pomáhají odstranit odumřelé buňky a jemně kůži exfoliují. Formule dále obsahuje hydratační kyselinu hyaluronovou a 3 esenciální ceramidy, které přispívají k obnově ochranné kožní bariéry. Díky patentované MVE Technologii se látky do pokožky uvolňují postupně, tak je zajištěna hydratace v průběhu celého dne.

Výsledek:

  • pokožka je zklidněná a příjemně vláčná
  • krém zjemňuje a pomáhá vyhladit drsnou pokožku
  • kontrolované uvolňování složek pro 24hodinovou hydrataci

Složení

10% urea zvlhčuje a uzamyká vláhu v pokožce, zjemňuje; kyselina salicylová a LHA pomáhají odstranit odumřelé buňky a jemně exfoliují pokožku; MVE Technologie umožňuje postupné uvolňování aktivních látek po dobu celého dne; 3 esenciální ceramidy pomáhají obnovit a udržovat přirozenou kožní bariéru; kyselina hyaluronová dodává pokožce vlhkost; niacinamid pomáhá zklidnit pokožku.

Použití

Promazávejte pokožku libovolně dle potřeby.

Upozornění

Vyhněte se očnímu okolí. V případě zasažení očí vypláchněte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.