Cetebe

Žádné produkty

CETEBE je doplněk stravy, který jedinečným způsobem zásobuje organismus vitamínem C po celý den. Vitamín C je nezbytný pro správné fungování imunity, přispívá k optimální funkci naší nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání, pomáhá též při hojení.

Vitamín C si nedokáže lidské tělo samo vyrobit, proto je třeba přijímat jej z potravy. V případech, kdy je organismus vystaven vyšší tělesné nebo psychické zátěži, v zimním období, v době zvýšeného výskytu infekčních onemocnění, ale také v těhotenství a při kojení je vhodné dávkování vitamínu C zvýšit.

Kapsle CETEBE dodávají organismu vitamín C jedinečným způsobem, a to prostřednictvím tzv. časových perliček, z nichž se vitamín C uvolňuje postupně až 12 hodin. To je v případě vitamínu C zásadní vlastnost, protože nárazové silné dávky z běžných tablet se v těle neukládají a velmi rychle se vylučuje močí.

Cetebe IMMUNITY Forte obsahuje kromě vitamínu C s postupným uvolňováním navíc vitamín D a zinek pro ještě výraznější posílení organismu.

 

CETEBE je doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!