Doplněk stravy

Cetebe Immunity FORTE 60 kapslí

Značka: CETEBE
  • Cetebe Immunity FORTE obsahuje vitamin C s postupným uvolňováním doplněný vitaminem D a zinkem pro podporu Vašeho imunitního systému. Pro dospělé a dospívající od 15 let.
299

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Cetebe Immunity FORTE 60 kapslí

50126268

Úvod

Pro zdravý imunitní systém. Cetebe Immunity FORTE obsahuje kombinaci vitaminu C s postupným uvolňováním, vitaminu D a zinku pro podporu imunity. Technologie postupného uvolňování (časové perličky v tobolkách) zajišťuje kompletní vstřebávání vitaminu C a jeho využití v organismu.

Vitamin C

Vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá ke správné funkci nervového systému a k normální psychické činnosti, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, chrání buňky před oxidativním stresem, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a zvyšuje vstřebávání železa v těle.

Vitamin D

Vitamin D příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi, napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.

Zinek

Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů, je důležitý pro udržení normální hladiny testosteronu v krvi a pro normální plodnost a reprodukci, pozitivně působí na imunitní systém, pomáhá chránit organismus před volnými radikály, přispívá k normální syntéze bílkovin a normálnímu metabolismu makroživin a příznivě ovlivňuje kognitivní funkce a zrak.


Dávkování

Dospělí a mladiství od 15 let užívají 1 kapsli denně.


Složení

Vitamin C 300 mg (375 % RHP), vitamin D 10 μg (200 % RHP), zinek 10 mg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP …. referenční hodnota příjmu.

Kyselina L-askorbová, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: želatina, glukonan zinečnatý, leštící látka: šelak, plnidlo: sacharóza, čištěná voda, zpevňující látka: rostlinný tuk (kokosový a palmojádrový), plnidlo: kukuřičný škrob, zpevňující látka: talek, modifikovaný škrob, barvivo: riboflavin, regulátor kyselosti: kyselina vinná, antioxidant: askorban sodný, zpevňující látka: triglyceridy se středně dlouhým  řetězcem (MCT), protispékavá látka: oxid křemičitý, antioxidant: DL-alfa tokoferol, emulgátor: kyselina stearová, vitamin D3.


Upozornění

Není určeno dětem do 15 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.  


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.