Chytré miminko Superfolin 1 PLAN 30 kapslí

Doplněk stravy

Doplněk stravy pro ženy, které plánují těhotenství. Obsahuje Quatrefolic®, kyselinu listovou a další vitaminy a minerály.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
309

Cena za 1 kus: 10 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50076620

Doplněk stravy pro ženy, které plánují těhotenství. Chytré miminko Superfolin 1 PLAN byl vytvořen dle doporučení České gynekologické a porodnické společnosti s obsahem Quatrefolic®, kyseliny listové a dalších vitaminů a minerálů. Správná výživa ženy je jeden z faktorů ovlivňující úspěšnost plánovaného otěhotnění.

  • Kyselina listová je důležitá pro normální vývoj plodu. Doporučená dávka pro těhotnou ženu je 600-1000 μg.
  • Quatrefolic® je aktivní forma kyseliny listové. Přípravek je vhodný i pro ženy, které v těle kyselinu listovou přeměňují na její aktivní formu pomaleji, než je obvyklé.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Quatrefolic® 600 µg, kyselina listová 400 μg, vitamín E 13 mg, vitamín C 110 mg, vitamín B2 1,6 mg, vitamín B6 1,9 mg, vitamín B12 3,5 μg, biotin 60 μg, niacin 15 mg, kyselina pantothenová 6 mg, jód 100 μg, vitamin D3 20 μg v jedné tabletě.

Uhličitan vápenatý granulát, mikrokrystalická celulosa, povidon, kroskarmelóza, stearan hořečnatý, škrob kukuřičný, želatina, koloidní oxid křemíku, mastek.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.