Chytré miminko Superfolin 2 MAMA 30 tablet + 30 kapslí

Doplněk stravy

Doplněk stravy pro těhotné a kojící matky. Obsahuje Quatrefolic®, kyselinu listovou a DHA, která přispívá normálnímu vývoji mozku a očí plodu.
NAVÍC Atopona 40 tablet Při nákupu 2 ks tohoto produktu získáte NAVÍC Atopona 40 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
429

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50076621

Doplněk stravy pro těhotné a kojící matky. Chytré miminko Superfolin 2 MAMA byl vytvořen dle doporučení České gynekologické a porodnické společnosti s obsahem Quatrefolic®, kyseliny listové, DHA a dalších vitaminů a minerálů. Je určen ženám od začátku těhotenství až do ukončení kojení. Správná výživa matky je během těhotenství velmi důležitá. Podporuje bezproblémový průběh těhotenství, zdravý a správný vývoj miminka, ale rovněž zdraví matky.

  • Kyselina listová je důležitá pro normální vývoj plodu. Doporučená dávka pro těhotnou ženu je 600-1000 μg.
  • Quatrefolic® je aktivní forma kyseliny listové. Přípravek je vhodný i pro ženy, které v těle kyselinu listovou přeměňují na její aktivní formu pomaleji, než je obvyklé. 
  • DHA je omega 3 mastná kyselina, která je důležitá pro správný vývoj mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne při přísunu minimálně 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu 250 mg DHA a EPA.

Dávkování

Užívejte společně 1 tabletu a 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Složení v 1 tabletě: Quatrefolic 600 µg, kyselina listová 400 μg, vitamín E 13 mg, vitamín C 110 mg, vitamín B2 1,6 mg, vitamín B6 1,9 mg, vitamín B12 3,5 μg, biotin 60 µg, niacin 15 mg, kyselina pantothenová 6 mg, jód 100 µg.

Uhličitan vápenatý granulát, mikrokrystalická celulosa, povidon, kroskarmelóza, stearan hořečnatý, škrob kukuřičný, želatina, koloidní oxid křemíku, mastek.

Složení v 1 kapsli: DHA (kyselina dokosahexaenová) 250 mg, EPA (kyselina eikosapantaenová) 55 mg, želatina, glycerin, čištěná voda.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.