Registrovaný léčivý přípravek

Claritine 10 mg 60 tablet

Značka: CLARITINE

Tlumí příznaky alergické rýmy jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Zmírňuje svědění a zarudnutí při kopřivce. 24hodinový účinek.

Velikost balení
439
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Claritine 10 mg 60 tablet

50100441

Úvod

1 tableta zmírní časté příznaky alergie až na 24 hodin. Claritine 10 mg tablety tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Pomáhá také zmírnit příznaky chronické kopřivky – snižuje svědění, zarudnutí i rozsah kopřivkových pupenů. Jedna tableta přípravku Claritine zmírňuje příznaky alergie po celý den a pomáhá Vám tak vrátit život do normálu – obnovit Vaše normální denní aktivity a spánek. Při současném podání s alkoholem nezesiluje jeho účinky. Claritine je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let. Lze jej užívat dlouhodobě.

Tlumí příznaky sezónních i celoročních alergií

Claritin ulevuje od příznaků sezónních alergií na pyl, trávy – takzvané senné rýmy. Řeší projevy interiérové alergické rýmy – například alergie na srst domácích mazlíčků – kočky, psa či jinou zvířecí srst, alergie na prach, plísně, roztoče, alergie na léky, potraviny, nebo na hmyzí bodnutí.

Claritine 10 mg 60 tablet aaaaa

Hlavní vlastnosti:

  • 1 tableta účinkuje 24 hodin
  • řeší projevy interiérových i venkovních alergií
  • úleva od kýchání, svědění a výtoku z nosu
  • úleva od pálení a slzení očí
  • zmírňuje příznaky kopřivky
  • neovlivňuje běžné denní aktivity
  • užívá se bez ohledu na dobu jídla
  • nezesiluje účinky alkoholu
  • lze užívat dlouhodobě

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tabletu. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem.


Složení

Léčivá látka: loratadinum 10 mg v jedné tabletě. Pomocné látky: jsou monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, magnézium-stearát.


Upozornění

Pokud máte naplánované provedení kožních testů na alergii, neměl(a) byste užívat přípravek Claritine dva dny před provedením těchto testů, protože tento lék může ovlivnit výsledky testu.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.