Clerex pro muže 475 mg 10 tobolek

50096272

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

409

Cena za 100 g: 7175 Kč

O produktu

Přípravky Clerex® 475 mg s rozdílným složením pro muže a pro ženy, byly vyvinuty a vyrobeny v České Republice ve spolupráci s farmaceuty na základě vědeckých studiích a poznatcích o nutraceutikách. Svým originálním složením jsou vyvinuty tak, aby měly co nejvyšší účinnost na sexuální zdraví - porucha erekce, frigidita, hormonální systém.

Clerex® 475 mg udržuje optimální hladinu testosteronu v krvi (tribulus terrestris, lepidium meyenii a zinek), který je nezbytný ke správnému vývoji pohlavních orgánů, stimuluje spermatogenezi a brání rozvoji osteoporózy. Ze společenského hlediska je testosteron spojován s dominancí, libidem a agresivitou. Při jeho nedostatku, je muž podrážděný, má nízké libido, úbytek svalové hmoty, přibývání na váze, nedostatek energie a má poruchu erekce!

Clerex® 475 mg obsahuje důležitý vitamín B3 (nikotinamid), který  zmírňuje stavy úzkosti, nespavosti a depresí. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu.

Složení:

Piperin extrakt – 30 mg, Tribulus terrestris – 300 mg, Lepidium meyenii – 200 mg, L-Arginin hydrochlorid – 300 mg, Panax ginseg – 60 mg, zinek – 10 mg (100% DRHP) nikotinamid – 16 mg  (100% DRHP) v 1 dávce (2 tobolky)

DRPH – doporučená denní dávka

Dávkování:

Užívejte 2 tobolky cca 60 min před plánovanou sexuální aktivitou. V případě silného účinku pouze 1 tobolku. Maximální denní dávka 2 tobolky. Nejlépe mezi jídly, jinak se oddaluje nástup účinku. Zapijte sklenicí vody. Clerex® 475 mg se může užívat denně před každým stykem.

Upozornění:

Výrobek neužívejte ihned po infarktu myokardu nebo pokud máte v anamnéze srdeční onemocnění konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.

Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte zdravý životní styl.

 

Parametry
Značka Clerex
Pro koho Pro muže
Forma Tobolky
Věk dítěte od 18 let
EAN 8594180030077
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější