Clerex pro muže 475 mg 10 tobolek

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

409

Cena za 100 g: 7175 Kč

O produktu

Kvalitní erekce a sexuální výkonnost je převážně závislá na hladině testosteronu. Při jeho nedostatku, je muž podrážděný, má nízké libido a pociťuje nedostatek energie. Tribulus terestris česky kotvičník je bylina s příznivými účinky na mužské pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Podporuje příliv energie a tělový a svalový tonus. Clerex® 475 mg pro muže obsahuje i další rostlinné složky příznivé pro spokojenost v sexuální oblasti. Maca a ženšen podporují vitalitu a sexuální zdraví. Černý pepř podporuje oběh v jemných krevních cévách a kapilárách.

Hlavní vlastnosti:

  • kotvičník podporuje hormonální aktivitu
  • kotvičník podporuje příliv energie a tělový a svalový tonus
  • maca a ženšen podporují vitalitu a sexuální zdraví

Složení

Lepidium meyenii 200 mg, Černý pepř (extrakt piperinu) 20 mg, Tribulus terrestris 200 mg, L-Arginin hydrochlorid 200 mg, Coleus forskohlii 200 mg, Panax ginseg 60 mg, Zinek 10 mg (100 % RHP*) Niacin (nikotinamid )16 mg (100 % RHP*) *Referenční hodnota příjmu

Použití

Užívejte 2 tobolky cca 60 min před plánovanou sexuální aktivitou. V případě silného účinku pouze 1 tobolku. Maximální denní dávka 2 tobolky. Nejlépe mezi jídly, jinak se oddaluje nástup účinku. Zapijte sklenicí vody. Clerex® 475 mg se může užívat denně před každým stykem. K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.

Upozornění

Neužívejte ihned po infarktu myokardu. Pokud máte v anamnéze srdeční onemocnění konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Výrobek není určen pro osoby s vysokým krevním tlakem a osoby užívající léky na ředění krve. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.