516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Clerex pro muže 475 mg 10 tobolek

Novinka
 Clerex pro muže 475 mg 10 tobolek

Clerex pro muže 475 mg 10 tobolek

50096272
Doplněk stravy: Více o legislativě
435 Kč 7632 Kč / 100 g
Skladem na e-shopu

Clerex® 475 mg navrací mužům sebevědomí, výkonnost a sílu.

Podrobné informace o produktu

Přípravky Clerex® 475 mg s rozdílným složením pro muže a pro ženy, byly vyvinuty a vyrobeny v České Republice ve spolupráci s farmaceuty na základě vědeckých studiích a poznatcích o nutraceutikách. Svým originálním složením jsou vyvinuty tak, aby měly co nejvyšší účinnost na sexuální zdraví - porucha erekce, frigidita, hormonální systém.

Clerex® 475 mg udržuje optimální hladinu testosteronu v krvi (tribulus terrestris, lepidium meyenii a zinek), který je nezbytný ke správnému vývoji pohlavních orgánů, stimuluje spermatogenezi a brání rozvoji osteoporózy. Ze společenského hlediska je testosteron spojován s dominancí, libidem a agresivitou. Při jeho nedostatku, je muž podrážděný, má nízké libido, úbytek svalové hmoty, přibývání na váze, nedostatek energie a má poruchu erekce!

Clerex® 475 mg obsahuje důležitý vitamín B3 (nikotinamid), který  zmírňuje stavy úzkosti, nespavosti a depresí. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu.

Složení:

Piperin extrakt – 30 mg, Tribulus terrestris – 300 mg, Lepidium meyenii – 200 mg, L-Arginin hydrochlorid – 300 mg, Panax ginseg – 60 mg, zinek – 10 mg (100% DRHP) nikotinamid – 16 mg  (100% DRHP) v 1 dávce (2 tobolky)

DRPH – doporučená denní dávka

Dávkování:

Užívejte 2 tobolky cca 60 min před plánovanou sexuální aktivitou. V případě silného účinku pouze 1 tobolku. Maximální denní dávka 2 tobolky. Nejlépe mezi jídly, jinak se oddaluje nástup účinku. Zapijte sklenicí vody. Clerex® 475 mg se může užívat denně před každým stykem.

Upozornění:

Výrobek neužívejte ihned po infarktu myokardu nebo pokud máte v anamnéze srdeční onemocnění konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.

Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte zdravý životní styl.

 

Parametry

Pro koho Pro muže
Forma Tobolky
EAN 8594180030077

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.