Clerex pro ženy 475 mg 10 tobolek

Doplněk stravy

Značka: CLEREX
Doplněk stravy s kotvičníkem, který příznivě působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Obsahuje maca, která podporuje vitalitu a plodnost.
Skladem na e-shopu
435

Cena za 100 g: 7 250 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50101895

Kvalitní sexuální a partnerský život ženy je závislý na hormonální rovnováze, která neustále kolísá – v období menstruace, při menopauze i psychických výkyvech. Clerex® 475 mg pro ženy je sestaven z bylin, které pomáhají stabilizovat hormonální hladinu i duševní vyrovnanost. Obsahuje schizandru, damiánu a další rostlinné složky příznivé pro spokojenost v sexuální oblasti. Tribulus terestris, česky kotvičník, je bylina s příznivými účinky na reprodukční orgány a hormonální aktivitu. Podporuje příliv energie a tělový a svalový tonus. Maca příznivě ovlivňuje fyzické a duševní zdraví. Podporuje vitalitu i plodnost. Pepř ovlivňuje ženský pohlavní systém a podporuje oběh v jemných krevních cévách a kapilárách. Prokrvení pochvy a pánevních svalů vede ke snadnějšímu dosažení orgasmu. Obohaceno vitaminem B6, který snižuje míru únavy a také přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Hlavní vlastnosti:

  • kotvičník podporuje hormonální aktivitu
  • kotvičník podporuje tělový a svalový tonus a příliv energie
  • maca podporuje vitalitu a plodnost
  • maca příznivě ovlivňuje fyzické a duševní zdraví
  • vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity

Složení

Schizandra chinesis 120 mg, Černý pepř (extrakt piperinu) 20 mg, L-Arginin hydrochlorid 200 mg, Coleus forskohlii 100 mg, Turnera difusa 180 mg, Tribulus terrestris 100 mg, Lepidium meyenii 200 mg, Pyridoxin hydrochlorid (B6) 2,8 mg (200 % RHP*) *Referenční hodnota příjmu

Použití

2 tobolky jednorázově minimálně 30-60 minut před sexuálním stykem. V případě silného účinku pouze 1 tobolku. Maximální denní dávka 2 tobolky. Nejlépe mezi jídly, jinak se oddaluje nástup účinku. Zapít sklenicí vody. Clerex® 475 mg se může užívat denně před pohlavním stykem. K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.

Upozornění

Výrobek neužívejte po infarktu myokardu. Pokud máte v anamnéze srdeční onemocnění konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Výrobek není určen pro osoby s vysokým krevním tlakem a osoby užívající léky na ředění krve. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.