516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Clerex pro ženy 475 mg 10 tobolek

Clerex pro ženy 475 mg 10 tobolek

Clerex pro ženy 475 mg 10 tobolek

50101895
Doplněk stravy: Více o legislativě
419 Kč 6983 Kč / 100 g
Skladem na e-shopu

Vitalita, sexuální zdraví ženy.

Podrobné informace o produktu

Přípravky Clerex® 475 mg s rozdílným složením pro muže a pro ženy, byly vyvinuty a vyrobeny v České Republice ve spolupráci s farmaceuty na základě vědeckých studiích a poznatcích o nutraceutikách. Svým originálním složením jsou vyvinuty tak, aby měly co nejvyšší účinnost na sexuální zdraví porucha erekce, frigidita, hormonální systém. Clerex® 475 mg obsahuje látky s afrodiziakálním účinkem (lepidium meyenii, turnera difusa, schizandra chinensis), které působí na libido a psychickou uvolněnost.

Clerex® 475 mg pomáhá stabilizovat hormony před i během menstruačního cyklu nebo klimakteria. Vhodný doplněk při léčbě neplodnosti (lepidium meyenii, tribulus terrestris). Být vyrovnanou a spokojenou ženou, je základ pro harmonický život.

Vitamím B6 je důležitý v procesech přeměny zásobních cukrů na energii. Je potřebný pro správný růst a vývoj buněk v těle, dále pro ženy, které berou hormonální antikoncepci, osoby trpící celiakií a některé chronicky nemocné jedince. Větší dávky pomáhají léčit chudokrevnost nebo nervové potíže.

Složení:

Piperin extrakt- 30 mg, L-Arginin hydrochlorid – 266 mg, Turnera difusa – 190 mg, Schizandru chinesis – 140 mg, Tribulus terrestris – 100 mg, Lepidium meyenii – 220 mg, Pyridoxin hydrochlorid – 2,8 mg (200% DRHP) v 1 dávce (2 tobolky).

DRHP – doporučená denní dávka

Dávkování:

2 tobolky jednorázově min. 30-60 minut před sexuálním stykem. V případě silného účinku pouze 1 tobolku. Maximální denní dávka 2 tobolky. Nejlépe mezi jídly ,jinak se oddaluje nástup účinku. Zapít sklenicí vody. Clerex® 475 mg se může užívat denně před pohlavním stykem.

Upozornění:

Výrobek neužívejte po infarktu myokardu nebo pokud máte v anamnéze srdeční onemocnění konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.

Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte zdravý životní styl.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Clerex
Pro koho Pro ženy
Forma Tobolky
EAN 8594180030091

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.