516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Clerex pro ženy 475 mg 10 tobolek

Novinka
 Clerex pro ženy 475 mg 10 tobolek

Clerex pro ženy 475 mg 10 tobolek

50101895
Doplněk stravy: Více o legislativě
399 Kč 6650 Kč / 100 g
Skladem na e-shopu

Vitalita, sexuální zdraví ženy.

Podrobné informace o produktu

Přípravky Clerex® 475 mg s rozdílným složením pro muže a pro ženy, byly vyvinuty a vyrobeny v České Republice ve spolupráci s farmaceuty na základě vědeckých studiích a poznatcích o nutraceutikách. Svým originálním složením jsou vyvinuty tak, aby měly co nejvyšší účinnost na sexuální zdraví porucha erekce, frigidita, hormonální systém. Clerex® 475 mg obsahuje látky s afrodiziakálním účinkem (lepidium meyenii, turnera difusa, schizandra chinensis), které působí na libido a psychickou uvolněnost.

Clerex® 475 mg pomáhá stabilizovat hormony před i během menstruačního cyklu nebo klimakteria. Vhodný doplněk při léčbě neplodnosti (lepidium meyenii, tribulus terrestris). Být vyrovnanou a spokojenou ženou, je základ pro harmonický život.

Vitamím B6 je důležitý v procesech přeměny zásobních cukrů na energii. Je potřebný pro správný růst a vývoj buněk v těle, dále pro ženy, které berou hormonální antikoncepci, osoby trpící celiakií a některé chronicky nemocné jedince. Větší dávky pomáhají léčit chudokrevnost nebo nervové potíže.

Složení:

Piperin extrakt- 30 mg, L-Arginin hydrochlorid – 266 mg, Turnera difusa – 190 mg, Schizandru chinesis – 140 mg, Tribulus terrestris – 100 mg, Lepidium meyenii – 220 mg, Pyridoxin hydrochlorid – 2,8 mg (200% DRHP) v 1 dávce (2 tobolky).

DRHP – doporučená denní dávka

Dávkování:

2 tobolky jednorázově min. 30-60 minut před sexuálním stykem. V případě silného účinku pouze 1 tobolku. Maximální denní dávka 2 tobolky. Nejlépe mezi jídly ,jinak se oddaluje nástup účinku. Zapít sklenicí vody. Clerex® 475 mg se může užívat denně před pohlavním stykem.

Upozornění:

Výrobek neužívejte po infarktu myokardu nebo pokud máte v anamnéze srdeční onemocnění konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.

Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte zdravý životní styl.

Parametry

Pro koho Pro ženy
Forma Tobolky
EAN 8594180030091

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.