Doplněk stravy

Clerex Acute 10 tobolek pro ženy

Značka: CLEREX

Clerex Acute pro ženy je doplněk stravy k jednorázovému užití před sexuální aktivitou. Obsažené látky působí příznivě na spokojenost v sexuální oblasti i hormonální aktivitu.

389

Cena za 100 g: 6 483,33 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Clerex Acute 10 tobolek pro ženy

50101895

Úvod

Rychlá podpora libida a vzrušení. Clerex Acute pro ženy je doplněk stravy k jednorázovému užití před sexuální aktivitou. Obsahuje byliny, které působí příznivě na spokojenost v sexuální oblasti. Damiána a maca podporují zdravou sexualitu. Kotvičník (Tribulus terestris) příznivě ovlivňuje reprodukční orgány a hormonální aktivitu, podporuje příliv energie a tělový a svalový tonus. Maca podporuje vitalitu, plodnost i duševní zdraví. Pepř ovlivňuje ženský pohlavní systém a podporuje oběh v jemných krevních cévách a kapilárách. Přípravek je obohacený o vitamin B6, který snižuje míru únavy a také přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Přesně nakombinované složení pro potřebu ženy:

  • damiána podporuje sexuální zdraví i duševní pohodu
  • maca podporuje vitalitu a zdravou sexualitu, příznivě ovlivňuje fyzické i duševní zdraví
  • kotvičník podporuje hormonální aktivitu, tělový a svalový tonus a příliv energie
  • schisandra (klanopraška) působí jako tonikum, podporuje mentální pohodu
  • vitamin B6 příznivě ovlivňuje nervovou soustavu a psychickou činnost, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 2 tobolky cca 60 minut před plánovanou sexuální aktivitou. V případě silného účinku pouze 1 tobolku. Maximální denní dávka je 2 tobolky. Užívejte nejlépe mezi jídly, jinak se oddaluje nástup účinku. Zapijte sklenicí vody. Přípravek můžete užívat denně před pohlavním stykem. K dosažení požadovaného účinku je nutná sexuální stimulace.


Složení

Maca (Lepidium meyenii) extrakt 10:1 200 mg, L-Arginin hydrochlorid 200 mg, Damiana (Turnera diffusa) – list extrakt 5:1 180 mg, Schizandra chinesis – plod 4 % schizandrinu 120 mg, Coleus forskohlii extrakt 20 % forskolinu 100 mg, kotvičník zemní (Tribulus terrestris) extrakt 40 % saponinů 100 mg, extrakt černého pepře 95 % piperinu 20 mg, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2,8 mg (200 % RHP) v jedné dávce (2 tobolky). RHP – referenční hodnota přijmu.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte tento přípravek, jestliže užíváte léky na ředění krve. Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, poraďte se o vhodnosti užívání s Vaším ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.