Coldrex Maxgrip Citron 10 sáčků

Coldrex Maxgrip Citron 10 sáčků

50056544
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
169 Kč

Coldrex Maxigrip Citron horký nápoj se užívá k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, ke kterým patří horečka, bolest hlavy, bolest v krku a ucpaný nos.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Maxigrip Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxigrip Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Jak se přípravek Coldrex Maxigrip Citron užívá:

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Složení:

Léčivými látkami v jednom sáčku jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 40 mg.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, sacharóza, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku, kurkumin (E 100), koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Upozornění:

Přípravek Coldrex Maxigrip Citron obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou. Pokud užíváte Coldrex Maxigrip Citron, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

 

 

 

Parametry produktu

Značka Coldrex Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 15 let SUKL 169233
EAN 8590335008007

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.