Coldrex Maxgrip Citron 10 sáčků

Coldrex Maxgrip Citron 10 sáčků

50056544
Registrovaný léčivý přípravek Více o legislativě
169 Kč

Coldrex Maxigrip Citron horký nápoj se užívá k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, ke kterým patří horečka, bolest hlavy, bolest v krku a ucpaný nos.

Podrobné informace o produktu

Coldrex Maxigrip Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxigrip Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Jak se přípravek Coldrex Maxigrip Citron užívá:

Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Složení:

Léčivými látkami v jednom sáčku jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 40 mg.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, sacharóza, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku, kurkumin (E 100), koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Upozornění:

Přípravek Coldrex Maxigrip Citron obsahuje sodík a sacharózu. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou. Pokud užíváte Coldrex Maxigrip Citron, neužívejte současně jiné přípravky k léčbě chřipky a nachlazení, zejména jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

 

 

 

Příbalový leták / Složení

Parametry produktu

Značka Coldrex Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 15 let SUKL 169233
EAN 8590335008007

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.