Registrovaný léčivý přípravek

Coldrex MaxGrip Lesní ovoce 10 sáčků

Značka: COLDREX

Užívá se k léčbě příznaků chřipky a nachlazení jako jsou horečka, bolest hlavy a v krku, bolesti svalů a kloubů a ucpaný nos u dospělých s hmotností nad 65 kg.

Velikost balení
205
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Coldrex MaxGrip Lesní ovoce 10 sáčků

50101617

Úvod

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání a vitamín C. Přípravek Coldrex Maxgrip Lesní ovoce se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění doprovázených ucpaným nosem a vedlejšími nosními dutinami. Coldrex Maxgrip Lesní ovoce odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Lesní ovoce jsou určeny pro dospělé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.


Dávkování

Dospělí od 18 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivých látek se nesmí podávat dětem a dospívající do 18 let.


Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam, ovocné aroma v prášku (obsahuje sacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť (E 110), azorubin (E 122), zeleň S (E 142)).


Upozornění

Pokud užíváte Coldrex Maxgrip Lesní ovoce, neužívejte současně jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.