COLVIA Colostrum Cordyceps + Silymarin 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: COLVIA
COLVIA Colostrum Cordyceps + Silymarin je doplněk stravy s bovinnímo kolostrem + cordyceps a extrakt z ostropestřce, který podporuje trávení a normální funkci jater.
Skladem na e-shopu
355

Cena za 100 g: 1 076 Kč

O produktu

50129018

Kolostrum neboli mlezivo je počáteční mléko, které se tvoří první hodiny po porodu. Obsahuje komplex více než 250 bioaktivních látek, důležitých mimo jiné pro imunitní systém novorozence. COLVIA Colostrum Cordyceps + Silymarin 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra, cordycepsu a extraktu z ostropestřce mariánského, který podporuje dobré trávení a normální funkci jater. Cordyceps, neboli housenice čínská, je cizopasná houba, která je využívaná zejména v tradiční čínské a tibetské medicíně.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 100% čisté bovinní kolostrum
  • kolostrum poskytuje komplex imunitních a růstových faktorů
  • ostropestřec podporuje dobré trávení, funkci a pročištění jater
  • ostropestřec podporuje přirozenou obranyschopnost
  • ostropestřec působí jako antioxidant

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně, nejlépe večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Bovinní kolostrum, Cordyceps Sinensis (Housenice čínská), Silymarin (Silybum Marianum extrakt) 80%, přídatné látky: stearan hořečnatý, složení tobolky: želatina, oxid titaničitý. Alergeny: mléko. K přípravě byla použita metoda lyofilizace – sušení vymrazováním – a díky tomu si kolostrum zachovává maximum původních vlastností.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V době těhotenství a kojení se ohledně užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na mléčné bílkoviny a jakoukoliv složku přípravku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.