Curaprox

Svěřte svůj úsměv profesionálům a nemusíte za něj ani platit desítky tisíc. Stačí důvěřovat značce Curaprox, přední společnosti zaměřující se na dentální hygienu. Curaprox je švýcarská společnost se sídlem v Kriensu, která na mezinárodním trhu působí od roku 1972. Specializuje se na orální zdraví a preventivní péči o zuby a dásně. Kvalita výrobků je u společnosti Curaprox na vysoké úrovni. Při vytváření nových pomůcek k ústní hygieně se firma řídí třemi základními body, které vždy dodržuje. Jsou jimi pojmy atraumatický, efektivní a akceptovatelný. To znamená, že jakýkoliv produkt si zakoupíte, bude splňovat to, že při jeho používání nedochází k poranění, máte jistotu, že bude patřit ke špičce na současném trhu a použití je tak snadné, že jej hravě zvládne skutečně každý. 

 

Seřadit podle
Curaprox CS 5460

zubní kartáček 3 ks

Dentální hygiena

Jemná vlákna účinně čistí povrch zubu a jsou šetrná k dásním i sklovině.
215
Curaprox CS 1560 Soft

zubní kartáček 1 ks

Dentální hygiena

Jemná vlákna účinně čistí povrch zubu a jsou šetrná k dásním i sklovině.
99
Curaprox Ortho wax

vosk na rovnátka 7x0,53 g

Dentální hygiena

Zahladí ostré hrany zámečků fixních zubních rovnátek. Chrání před otlaky.
99
Curaprox Enzycal ZERO

zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Zubní pasta bez fluoridů a bez mátového oleje.
99
Curaprox Preio Plus+ Balance

ústní voda 200 ml

Dentální hygiena

Ústní voda s 0,05% chlorhexidinem pro dlouhodobější péči.
179
Curaprox Hydrosonic CHS 300

náhradní hlavice 2 ks

Elektronika

Pečujte o svůj chrup. Náhradní hlavice k hydrosonickému zubnímu kartáčku umožňuje optimální mechanické čištění s hydrodynamickým efektem.
305
Curaprox Enzycal 950 ppm

zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Odstraňuje zubní plak a poskytuje dvojitou ochranu proti kazu.
99
Curaprox Enzycal 1450 ppm

zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Odstraňuje zubní plak a poskytuje dvojitou ochranu proti kazu.
99
Curaprox Perio Plus+ Forte

ústní voda 200 ml

Dentální hygiena

Ke krátkodobému používání po dentálním zákroku či při potížích s dásněmi.
179

Široká nabídka výrobků

Curaprox nabízí řešení pro každého. Vyberte si z bohaté nabídky produktů ten, který je určen zrovna vám a vašim potřebám. Při výběru správných doplňků vám poradí váš zubní lékař, nebo se stačí podívat na vlastnosti jednotlivých výrobků a určit si podle vlastního uvážení, který je vhodný pro vás. Curaprox nabízí manuální zubní kartáčky, hydrosonické kartáčky, zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nitě a párátka a mnoho dalšího.

Pro juniory i seniory

Děti je potřeba učit správné ústní hygieně již od útlého věku. Probuďte v nich radost z čištění chrupu a pořiďte jim kvalitní kartáčky a zubní pasty pro děti, které jsou přizpůsobeny citlivějším dásním. Při tvorbě nových výrobků pro děti spolupracuje Curaprox s předními odborníky, aby zákazníci měli jistotu té nejlepší možné péče o zoubky svých ratolestí. Stejně důležitá je i péče o umělý chrup seniorů. Přírodní péče s výtažky kyseliny citrónové, eukalyptového oleje a mořské soli udržují chrup čistý a zajišťují pohodlnější každodenní nasazování a nošení. Při pravidelném čištění zůstávají ústa i dásně zdravé a silné a umělý chrup není třeba vyměňovat.