Doplněk stravy

Da Vinci Academia GinkgoMAX + Bacopa + Lecitin 60 tobolek

Přípravek GinkgoMAX+Bacopa+Lecitin DaVinciAcademia obsahuje extrakt z Ginkgo biloby pro lepší paměť, extrakt z Bacopa monnieri a vysoký obsah lecitinu.

Velikost balení
375

Cena za 1 kus: 6,25 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Da Vinci Academia GinkgoMAX + Bacopa + Lecitin 60 tobolek

50124824

Úvod

Trojí síla pro lepší paměť. Přípravek GinkgoMAX+Bacopa+Lecitin obsahuje standardizovaný extrakt z Ginkgo biloby, Bacopu a lecitin. Ginkgo biloba je nejstarší zachovaný dosud žijící druh stromu na světě (200 miliónů let). Jeho listy se užívají tisíce let v tradiční čínské medicíně jako silný antioxidant s pozitivními účinky na paměť a koncentraci. Lecitin je přírodní látka. Nejčastěji se získává ze sóji. Je zdrojem cholinu, který je velmi důležitý pro mozek.

Hlavní složky:

  • Ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní i fyzické zdraví, paměť, kognitivní funkce, působí jako antioxidant, podporuje duševní rovnováhu, zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému a periferní oběhový systém (oči, sluch)
  • Bacopa monnieri příznivě ovlivňuje kognitivní funkce, duševní zdraví, koncentraci a paměť
  • lecitin (fosfolipid) je důležitou součástí každé buňky lidského těla, nejvíce se ho nachází v játrech, mozku, plicích, srdci a ve svalech

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe po jídle.


Složení

Extrakt z Gingko biloby 60 mg, Lecitin 600 mg, Bacopa monnieri 50 mg v jedné tobolce.


Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Zvýšené opatrnosti je nutné dbát při současném užívání léků k léčbě epilepsie a srážlivosti krve (přípravek může snižovat srážlivost krve), konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Neužívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Může jako alergen obsahovat zbytky sóji.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.