Doplněk stravy

Da Vinci Academia Magnezum Dead Sea 80 tablet

Přípravek Magnezum Dead Sea Da Vinci Academia s obsahem přírodního hořčíku z Mrtvého moře a vitaminů B6 a B12 pomáhá snížit únavu a vyčerpání.

219

Cena za 1 kus: 2,74 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Da Vinci Academia Magnezum Dead Sea 80 tablet

50127307

Úvod

Máte problémy s koncentrací, trpíte často únavou, nespavostí a výkyvy nálad? Doplněk stravy Magnezum Dead Sea Da Vinci Academia obsahuje unikátní kombinaci přírodního hořčíku z Mrtvého moře s vitaminy B6 a B12. Hořčík (magnezium) patří k nejdůležitějším prvkům v lidském těle. Podílí se na řadě enzymatických reakcích. Podporuje nervovou činnost, zejména odolnost vůči stresu, nervozitě a zlepšuje koncentraci. Využijete ho i při zvýšené fyzické aktivitě nebo problémech s křečemi.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke zmírnění míry únavy a vyčerpání a ke správné funkci svalů a nervů, je důležitý pro udržení normálního stavu kostí a zubů a pro syntézu bílkovin, přispívá k elektrolytické rovnováze organismu
  • vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a příznivě ovlivňuje imunitní systém
  • vitamin B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání

Kdy užívat Magnezum Dead Sea?

  • při vysokém pracovním vytížení nebo psychicky náročném povolání
  • při namáhavé fyzické práci
  • při studiu a přípravě na zkoušky
  • při sportu
  • při častém řízení auta

Dávkování

Dospívající od 12 let, dospělí, těhotné a kojící ženy užívají dlouhodobě 1 tabletu denně. Pro intenzivní účinek při fyzické či psychické zátěži užívejte krátkodobě 2 tablety denně. Po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.  


Složení

Hořčík (získaný ze zdroje: oxid hořečnatý ze soli z Mrtvého moře) 440 mg (116 % RHP), zpevňující látka: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearan hořečnatý, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 4 mg (286 % RHP), vitamin B12 (kyanokobalamin) 10 μg (400 % RHP), potah: hydroxypropylmetylcelulóza, polyvinylalkohol ve dvou tabletách. RHP ….. referenční hodnota příjmu.


Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 12 let. Nedoporučuje se užívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.