Da Vinci Academia Magnezum Dead Sea 40 tablet

Doplněk stravy

Hořčík + vitaminy B6 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomohou Vám povinnosti zvládat bez napětí a v maximálním soustředění.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
159

Cena za 1 kus: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50119206

Máte náročné zaměstnání, jsou na Vás kladeny mimořádné požadavky, po celodenním stresu se cítíte vyčerpaní? Spolehněte se na hořčík, který přispívá k normální nervové a psychické činnosti. Díky pravidelné dávce hořčíku budete odolnější vůči stresu a nervozitě. Hořčík a stejně tak vitaminy B6 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomohou Vám povinnosti zvládat bez napětí a v maximálním soustředění. Magnezum Dead Sea poskytuje ve 2 tabletách denní dávku hořčíku, který byl získán ze soli z Mrtvého moře.

Hořčík a sport

Je sport a fyzická aktivita nepostradatelnou součástí Vašeho života? Dbejte na pravidelný příjem hořčíku. Hořčík je důležitý pro správnou činnost svalů a jeho dostatečný příjem pomáhá předcházet křečím.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík, vitamin B6 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • hořčík přispívá k normální nervové a psychické činnosti
  • hořčík je důležitý pro normální činnost svalů

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 1x denně 1 tableta dlouhodobě; pro intenzivní účinek při fyzické či psychické zátěži krátkodobě 2 tablety denně. Užívejte po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Hořčík (oxid hořečnatý ze soli z Mrtvého moře) 220 mg/1 tabletě, vitamin B6, vitamin B12.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určen pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nedoporučuje se užívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.