Registrovaný léčivý přípravek

Dasmini 5 mg 10 potahovaných tablet

Značka: DASMINI

Dasmini 5 mg zmírňuje příznaky spojené s alergickou rýmou (kýchání, pálení a svědění nosu a očí) a kopřivkou u dospělých a dospívajících od 12 let. Působí po celý den.

159
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Dasmini 5 mg 10 potahovaných tablet

50126773

Úvod

Přípravek Dasmini 5 mg se užívá k léčbě alergie. Tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou jako jsou kýchání, výtok z nosu, pálení a svědění nosu a očí. Zmírňuje také svědění a zarudnutí při kopřivce (postižení kůže způsobené alergií). Jedna tableta přípravku zmírňuje příznaky alergie po celý den a pomáhá Vám tak obnovit Vaše normální denní aktivity a spánek. Dasmini 5 mg mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

Hlavní vlastnosti:

  • 1 tableta účinkuje po celý den
  • úleva od kýchání, svědění a výtoku z nosu
  • úleva od pálení a slzení očí
  • zmírňuje příznaky kopřivky
  • nevyvolává ospalost

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1x denně. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se o dalším užívání s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 3 měsíce.


Složení

Léčivou látkou je desloratadinum 5 mg v jedné potahované tabletě.

Dalšími složkami v jádru tablety jsou mikrokrystalická celulosa (E 460), hypromelosa (E 464), koncentrovaná kyselina chlorovodíková (E 507) (k úpravě pH), hydroxid sodný (E 524) (k úpravě pH), sušený kukuřičný škrob, monohydrát laktosy a mastek (E 553b). Dalšími složkami v potahové vrstvě jsou hypromelosa (E 464), makrogol 400, monohydrát laktosy, oxid titaničitý (E 171) a hlinitý lak indigokarmínu (E 132).


Upozornění

Přípravek Dasmini 5 mg obsahuje laktózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.