Daylong

Řadit
Filtry výpisu
Daylong Ultra Spray SPF 25 150 ml

150 ml

Kosmetika

Lipozomální locio na tělo a obličej ve formě spreje se střední ochranou a fotostabilními filtry. Locio je extrémně odolné vůči sladké i slané vodě.

 • 3 za 2
419 Kč
Daylong Extreme SPF 50+ 200 ml

200 ml

Kosmetika

Lipozomální produkt sluneční ochrany pro kůži extrémně citlivou na sluneční záření a při extrémní expozici UV záření (např. vysokohorské prostředí a tropy). Fotostabilní UV filtry nabízejí vysoce účinnou UVA a UVB ochranu.

 • 3 za 2
671 Kč
Daylong Sensitive Gel-Creme SPF 50+ 100 ml

100 ml

Kosmetika

Extra lehký gel-krém vyvinutý speciálně pro citlivou kůži se sklonem ke sluneční alergii a pro mastnou kůži. Hypoalergenní a nekomedogenní.

 • 3 za 2
529 Kč
Daylong Sensitive Face SPF 50+ fluid 50 ml

fluid 50 ml

Kosmetika

Daylong Face sensitive SPF 50+ fluid je vhodný jako každodenní sluneční ochrana tváře.

 • 3 za 2
585 Kč
Daylong Ultra Face SPF 30 50 ml

50 ml

Kosmetika

Speciálně určený pro každodenní ochranu a péči o kůži tváře. Obsahuje vitaminy A, C, E a kyselinu hyaluronovou a tím zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

 • 3 za 2
459 Kč
Daylong Kids SPF 30 locio 200 ml

locio 200 ml

Kosmetika

Lipozomální locio s vysokým ochranným faktorem a fotostabilními UV filtry. Extrémní odolnost proti sladké i slané vodě. Zvláště vhodné pro děti od 1 roku.

 • 3 za 2
539 Kč
Daylong Sensitive Face SPF 50+ tónující BB fluid 50 ml

tónující BB fluid 50 ml

Kosmetika

První tónovaný Daylong Daylong Face sensitive SPF 50+  tónovaný BB fluid je vhodný jako každodenní sluneční ochrana tváře.

 • 3 za 2
599 Kč
Daylong Protect & care SPF30 lotion 200 ml

lotion 200 ml

Kosmetika

Daylong Protect & care Face SPF 50+ je vhodný jako každodenní sluneční ochrana tváře. Pomáhá předcházet pigmentovým skvrnám a předčasnému stárnutí pleti způsobené slunečním zářením.

 • 3 za 2
589 Kč
Daylong After Sun Lotion 200 ml

200 ml

Kosmetika

Hydratující a ošetřující locio s chladivým efektem. Ochrannou funkci rohové vrstvy kůže posilují esenciální nenasycené mastné kyseliny a fosfolipidy.

 • 3 za 2
289 Kč
Daylong Protect & care SPF30 lotion 100 ml

lotion 100 ml

Kosmetika

Daylong Protect & care SPF 30 je extrémně odolné vůči vodě a spolehlivě chrání kůži před sluncem díky rozsáhlé UVA a UVB ochraně.

 • 3 za 2
389 Kč
Daylong Ultra SPF 25 200 ml

200 ml

Kosmetika

Lipozomální locio na tělo a obličej se střední ochranou a fotostabilními filtry. Locio je extrémně odolní vůči slané i sladké vodě.

 • 3 za 2
599 Kč
Daylong Kids SPF 50 150 ml

150 ml

Kosmetika

Lipozomální locio s vysokým ochranným faktorem a fotostabilními UV filtry. Extrémní odolnost vůči sladké i slané vodě. Zvláště vhodné pro děti od 1 roku s kůží citlivou na slunce.

 • 3 za 2
675 Kč
Daylong Sensitive Gel-Creme SPF 30 100 ml

100 ml

Kosmetika

Extra lehký gel-krém vyvinutý speciálně pro citlivou kůži se sklonem ke sluneční alergii a pro mastnou kůži. Hypoalergenní a nekomedogenní.

 • 3 za 2
419 Kč

Kůži máme jen jednu. Je proto potřeba si ji chránit a pravidelně o ni pečovat. Nejvíce se naše kůže namáhá během horkých letních měsíců, když je vystavena silným slunečním paprskům. Společnost Daylong proto vytváří produkty, které vám zajistí pružnou, rozzářenou, ale především zdravou pokožku po celý rok. Výrobky Daylong jsou vhodné pro všechny typy kůže a využije je celá rodina. Začněte se i vy starat o své tělo. Užívat si sluníčka a relaxovat u moře nebo na zahrádce budete moci bez obav ze spálení nebo dehydratace kůže. Většina z nás si užívá výsledky, které přináší speciální lipozomální locium. Příjemná vůně, snadné nanášení a jednoduchá roztíratelnost, to jsou hlavní bonusy výrobků Daylong. O co ale především jde, to je vysoká sluneční ochrana. Cílem společnosti je chránit pokožku za pomoci UV filtru, a to v každém záhybu a nerovnosti. Ať už využijete sprej, krém nebo olejíček, produkt se vždy dostane na každý kousek vašeho těla a vytvoří neviditelný štít, kterým sluneční paprsky neprojdou.

Produkty Daylong

Výrobky Daylong jsou vhodné skutečně pro každého. Chrání suchou i mastnou pleť, nedráždí pokožku a udržují kůži hydratovanou. Přesto každý člověk reaguje na slunce jinak. Daylong proto nabízí celou řadu různých produktů, které se zaměřují na konkrétní typy pleti.

Produkty Daylong

Speciální péči je třeba věnovat především dětem. Ti zpravidla tráví venku nejvíce času, navíc jejich pleť je mnohem citlivější a náchylnější ke spálení. Produktová řada Daylong kids spolehlivě vaše malé ratolesti ochrání a děti si budou moct užívat léto plnými doušky.

Péče po opalování

Starost o kůži nekončí v momentě, kdy přijdete z venku domů. I po aplikaci krému či gelu během opalování se kůže namáhá a dehydratuje. Abyste ji udrželi pružnou a zdravou, je třeba po skončení opalování nanést na pokožku krém po opalování. Výrobky z produktové řady Daylong after sun nabídnou nejen příjemné chladivé osvěžení, ale také právě zmíněnou hydrataci celého těla včetně obličeje.