Daylong

  (4)
Daylong

Kůži máme jen jednu. Je proto potřeba si ji chránit a pravidelně o ni pečovat. Nejvíce se naše kůže namáhá během horkých letních měsíců, když je vystavena silným slunečním paprskům. Společnost Daylong proto vytváří produkty, které vám zajistí pružnou, rozzářenou, ale především zdravou pokožku po celý rok. Užívat si sluníčka a relaxovat u moře nebo na zahrádce budete moci bez obav ze spálení nebo dehydratace kůže. Bonusem produktů je také příjemná vůně, snadné nanášení a jednoduchá roztíratelnost. O co ale především jde, to je vysoká sluneční ochrana

Seřadit podle

    Produkty Daylong

    Výrobky Daylong jsou vhodné skutečně pro každého. Chrání suchou i mastnou pleť, nedráždí pokožku a udržují kůži hydratovanou. Přesto každý člověk reaguje na slunce jinak. Daylong proto nabízí celou řadu různých produktů, které se zaměřují na konkrétní typy pleti. Speciální péči je třeba věnovat především dětem. Ty zpravidla tráví venku nejvíce času, navíc je jejich pleť mnohem citlivější a náchylnější ke spálení. Produktová řada Daylong kids spolehlivě ochrání vaše malé ratolesti, a děti si budou moct užívat léto plnými doušky.

    Péče po opalování

    Starost o kůži nekončí v momentě, kdy přijdete z venku domů. I po aplikaci krému či gelu během opalování se kůže namáhá a dehydratuje. Abyste ji udrželi pružnou a zdravou, je třeba po skončení opalování nanést na pokožku krém po opalování. Výrobky Daylong after sun nabízí nejen příjemné chladivé osvěžení, ale také právě zmíněnou hydrataci celého těla včetně obličeje.