Oslavte s námi Valentýn

Dettol

Řadit
Filtry výpisu
Dettol Toaletní mýdlo Sensitive 100 g

100 g

Kosmetika

S příjemnou vůní. Hygienické mýdlo pro péči o pokožku se zvlhčující složkou.

  35 Kč
  Dettol Antibakteriální gel na ruce Heřmánek 50 ml

  50 ml

  Biocidní přípravky, repelenty

  Ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody. Ideální pro použití na cestách, po použití veřejných toalet nebo před jídlem. S výtažkem z heřmánku

   65 Kč
   Dettol Náplň do bezdotykového dávkovače Grapefruit 250 ml

   250 ml

   Kosmetika

   Dbejte na hygienu celé rodiny. Náplň do bezdotykového dávkovače Grapefruit ničí 99,9 % bakterií a zanechává pokožku jemnou, hebkou a příjemně hydratovanou.

    99 Kč
    Dettol Toaletní mýdlo Fresh 100 g

    100 g

    Kosmetika

    Se svěží vůní. Hygienické mýdlo pro péči o pokožku se zvlhčující složkou.

     35 Kč
     Dettol Náplň do bezdotykového dávkovače Vanilka 250 ml

     250 ml

     Kosmetika

     Dbejte na hygienu celé rodiny. Náplň do bezdotykového dávkovače Vanilka ničí 99,9 % bakterií a zanechává pokožku jemnou, hebkou a příjemně hydratovanou.

      99 Kč

      Když řádí chřipka, celé vaše okolí se začne sesypávat jako domino. Děti bacil chytí ve škole a přenesou ho domů, odkud přejde i na dospělé. Udržujte proto preventivně svou domácnost čistou a zabraňte šíření chřipky. Pomůžou vám k tomu přípravky DETTOL, které zaručeně zlikvidují až 99,9 % bakterií a virů.

      DETTOL nabízí antibakteriální produkty k péči o vaše tělo i o domácnost. Zbavte se po příchodu domů všech škodlivých látek, které jste přes den nabrali, využitím speciálních mýdel nebo antiseptických sprejů či antibakteriálních gelů. S bezdotykovým dávkovačem máte jednoduše vyhráno.

      Viry a bakterie se však můžou držet nejen na těle, ale i na okolních věcech. Je proto vhodné kromě běžného udržování pořádku v domácnosti také pravidelně využívat speciální čisticí přípravky, které si hravě poradí se všemi škodlivými látkami. Vaše domácnost bude bez poskvrnky a vy vždy budete mít jistotu, že přicházíte do čistého prostředí, kde si na vás chřipka nepřijde.

      Dettol 0,2% antiseptický sprej je lék s účinnou látkou benzalconii chloridum. Lék k zevnímu užití.