Dettol

Když řádí chřipka, celé vaše okolí se začne sesypávat jako domino. Děti bacil chytí ve škole a přinesou ho domů, odkud přejde i na dospělé. Udržujte proto preventivně svou domácnost čistou a zabraňte šíření onemocnění. Pomůžou vám k tomu přípravky Dettol, které zaručeně zlikvidují až 99,9 % bakterií a virů.

Seřadit podle
Dettol 0,2% antiseptický sprej

100 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Používá se k antiseptickému čištění drobných ran u dospělých a dětí od 1 roku.
105
Dettol Antibakteriální sprej na povrchy

500 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Dettol antibakteriální sprej na povrchy Original – sprej ničí 99,9 % bakterií a virů. Odstraňuje 90% alergenu (prach, kočičí a psí srst, pyl) přítomných na tvrdém neporézním povrchu.
125

Dettol nabízí antibakteriální produkty k péči o vaše tělo i o domácnost. Zbavte se po příchodu domů všech škodlivých látek, které jste přes den nabrali, využitím speciálních mýdel nebo antiseptických sprejů či antibakteriálních gelů. S bezdotykovým dávkovačem máte jednoduše vyhráno. Viry a bakterie se však můžou držet nejen na těle, ale i na okolních věcech. Je proto vhodné kromě běžného udržování pořádku v domácnosti také pravidelně využívat speciální čisticí přípravky, které si hravě poradí se všemi škodlivými látkami. Vaše domácnost bude bez poskvrnky a vy vždy budete mít jistotu, že přicházíte do čistého prostředí, kde si na vás chřipka nepřijde.

Dettol 0,2% antiseptický sprej je lék s účinnou látkou benzalconii chloridum. Lék k zevnímu užití.