Svíčky

  (129)
Seřadit podle
  • Vonná svíčka, která vás okouzlí nádhernou vůní.
  • Zahalí váš domov do energické přírodní vůně a navozuje příjemnou atmosféru.
  • Okouzlí vás nádhernou vůní, jež evokuje atmosféru Vánoc.
Svíčky

Svíčky

Svíčky jsou symbolem domácí pohody. Zapalte plamínek, pohodlně se usaďte, zavřete oči a relaxujte ve světě okouzlujících vůní, které promění váš domov v provoněné místo s uklidňující atmosférou. Vyberte si z naší nabídky kvalitních vonných svíček a zajistěte si nezapomenutelný smyslový zážitek. Pečlivě vybrané vonné svíčky provoní váš domov vskutku na dlouho jedna kvalitní vonná svíčka vydrží hořet až 40 hodin! Vonnou svíčkou můžete potěšit sami sebe, jsou ale také oblíbeným dárkem ke každé příležitosti.

Vybírat můžete z několika druhů svíček - zvolte přírodní vonné svíčky ve skle nebo masážní vonné svíčky, které jsou určeny pro společné chvíle s partnerem. Masážní vonná svíčka se po několika minutách rozpustí a vznikne voňavý masážní olej připravený k použití.

Svíčky v e-shopu Dr. Max

Vonné svíčky Natava jsou přírodní, šetrné k přírodě a umějí dokonale podtrhnout kouzlo přítomného okamžiku. Stačí vybrat tu pravou vůni, škrtnout sirkou a nechat se unášet okouzlující vůní a pocitem pohody. Přírodní vonné svíčky Natava se vyrábí ze sójového vosku a jsou uskladněny v elegantním skle. Dřevěný knot umožňuje rovnoměrné rozpouštění vrstvy vosku a rozptýlení aroma po celé místnosti. Vyzkoušejte vůni Provence, Kouzlo lesa, Černý čaj a kardamom, Bílé květy a mnohé další. Pro intimní chvíle doporučujeme afrodiziakální vonné svíčky MAGNETIFICO Aphrodisiac candle. Od téže značky můžete vyzkoušet i masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoy it!