Ostatní

Natava Vonná svíčka Černý čaj a kardamon 220 g

Značka: NATAVA

Natava Vonná svíčka Černý čaj a kardamon zahalí váš domov do energické kořeněné vůně. Je šetrná k životnímu prostředí, navozuje příjemnou atmosféru a je působivý bytový doplněk.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

315 ušetříte 60 Kč

Původní cena 375 Kč, sleva 16%

Nejnižší cena před slevou: 375 Kč
Doprava zdarma

O produktu: Natava Vonná svíčka Černý čaj a kardamon 220 g

50137526

Úvod

Vonné svíčky umí podtrhnout kouzlo přítomného okamžiku, umožňují navození uvolňující atmosféry a mohou vám dělat společnost téměř v jakékoliv situaci. Stačí vybrat tu pravou vůni, škrtnout sirkou a nechat se unášet okouzlující vůní a pocitem pohody. Tyto aromatické svíčky se vyrábí ze sójového vosku a jsou uskladněny v elegantním skle. Dřevěný knot umožňuje rovnoměrné rozpouštění vrstvy vosku a rozptýlení aroma po celé místnosti. Vonná svíčka Natava Černý čaj a kardamom zahalí váš domov do povzbuzující kořeněné vůně s orientálním nádechem. Kromě čichových smyslů si užijí také vaše oči i uši. Rozverně tančící plamen svým praskáním navozuje velmi uklidňující atmosféru. Aroma svíček sestává z éterických olejů nebo pečlivě vybraných parfémů a pomáhá navodit psychickou i fyzickou pohodu, zklidnit přetíženou mysl a pocity vyčerpání.

Hlavní vlastnosti

  • až 40 hodin voňavého hoření
  • energická kořeněná vůně
  • ohleduplné k životní prostředí
  • působivý design
  • vyrobeno z éterických olejů a parfémů 
  • praktický dřevěný knot

Použití

Doporučujeme vždy nechat svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se rozpustila celá horní vrstva vosku až ke sklu. Jen tak dosáhnete maximální životnosti svíčky. Zhasnutí svíčky provedete elegantně a bez nežádoucího kouře zavřením víčka skleničky. Plamen je díky nedostatku kyslíku uhašen prakticky hned. 


Upozornění

Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.