Ostatní

Natava Vonná svíčka Kouzlo lesa 220 g

Značka: NATAVA
  • Natava Vonná svíčka Kouzlo lesa zahalí váš domov do energické přírodní vůně. Je šetrná k životnímu prostředí, navozuje příjemnou atmosféru a je působivý bytový doplněk.
375

O produktu: Natava Vonná svíčka Kouzlo lesa 220 g

50137527

Úvod

Vonné svíčky umí podtrhnout kouzlo přítomného okamžiku, navozují uvolňující atmosféru a mohou vám dělat společnost téměř v jakékoliv situaci. Stačí vybrat tu pravou vůni, škrtnout sirkou a nechat se unášet okouzlující vůní a pocitem pohody. Tyto aromatické svíčky se vyrábí ze sójového vosku a jsou uskladněny v elegantním skle. Dřevěný knot umožňuje rovnoměrné rozpouštění vrstvy vosku a rozptýlení aroma po celé místnosti. Vonná svíčka Natava Kouzlo lesa zahalí váš domov do povzbuzující přírodní vůně borovice a eukalyptu. Kromě čichových smyslů si užijí také vaše oči i uši. Rozverně tančící plamen svým praskáním navozuje velmi uklidňující atmosféru. Aroma svíček sestává z éterických olejů nebo pečlivě vybraných parfémů a pomáhá navodit psychickou i fyzickou pohodu, zklidnit přetíženou mysl a pocity vyčerpání.

Hlavní vlastnosti

  • až 40 hodin voňavého hoření
  • energická kořeněná vůně
  • ohleduplné k životní prostředí
  • působivý design
  • vyrobeno z éterických olejů a parfémů 
  • praktický dřevěný knot

Použití

Doporučujeme vždy nechat svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se rozpustila celá horní vrstva vosku až ke sklu. Jen tak dosáhnete maximální životnosti svíčky. Zhasnutí svíčky provedete elegantně a bez nežádoucího kouře zavřením víčka skleničky. Plamen je díky nedostatku kyslíku uhašen prakticky hned. 


Upozornění

Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.