Prací kapsle / prací tablety (6)

Seřadit podle
 • Dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny a zanechávají zářivě čisté a svěží prádlo.
 • Dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny. Udržují syté barvy.
 • Dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny a zanechávají čisté a svěží prádlo.
 • Dokonale odstraňují odolné skvrny a zanechávají zářivě čisté a svěží prádlo.
 • Dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny již při prvním praní a zanechávají zářivě čisté a svěží prádlo.
 • Dokonale odstraňují nečistoty i odolné skvrny již při prvním praní a zanechávají zářivě čisté a svěží prádlo.
  Prací kapsle / prací tablety

  Prací kapsle / prací tablety

  Co jsou to prací kapsle?

  Prací kapsle a tablety se vhazují přímo do bubnu, proto se snadno smísí s vodou a dokážou perfektně zacílit na skvrny. Snadno se s nimi manipuluje. Jejich balení zajišťuje přesné dávkování. Kapsle je naplněná gelem, dokonale se rozpouští v průběhu pracího cyklu a nezanechává na oblečení nežádoucí stopy. Kapsle jsou velmi praktické. Jsou jednoduše přenosné. Prodávají se v kompaktním balení, které si snadno sbalíte kamkoliv s sebou.

  Výhody pracích kapslí

  Jsou skladné, snadno se dávkují a intenzivně odstraňují i odolné skvrny a mastnotu. Díky tomu, že se vkládají přímo do bubnu pračky, intenzivně působí přímo na nečistoty a zanechávají dokonale svěží a čisté oblečení. Jsou také šetrnější k materiálům. Udržují stálý tvar látky i sytost barvy.

  Prací kapsle nebo prášek?

  Prací kapsle představují univerzální prací prostředek. Jsou šetrnější k materiálům i pokožce. Klasický prášek eliminuje i zaschlé skvrny, neutralizuje pot a je ideální na bílé a světlé materiály. Kapsli můžete přihodit i k barevnému nebo tmavému oblečení. Jsou praktické, když využíváte funkci odloženého startu. Některé kapse navíc obsahují dezinfekční složku, díky které budete moci prát jemné ložní či spodní prádlo na nižší teplotu. Vyzkoušejte například prací kapsle Ariel nebo Persil.