Dr.Browns Savička silikon široká 6m+ č.3 2 ks

Péče o dítě

Značka: DR.BROWNS
Silikonová savička ve tvaru prsní bradavky. Nabízí kojencům co nejpřirozenější způsob sání. Umožňuje hladký přechod z prsu na láhev a zpět. Vhodná od 6 měsíců.
Skladem na e-shopu
169

O produktu

50116807

Široká silikonová savička ve tvaru prsní bradavky. Nabízí kojencům co nejpřirozenější způsob sání, a tím také umožňuje hladký přechod z prsu na láhev a zpět. Tyto savičky byly navrženy výhradně pro kojenecké láhve Dr. Brown´s Options+ se širokým hrdlem. Neobsahuje BPA. Pro kojence od 6 měsíců.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozený tvar prsní bradavky
  • vhodné pro kojence od 6 měsíců
  • neobsahuje BPA

Použití

Před prvním použitím vyvařte silikonovou savičku 5 minut ve vroucí vodě. Nenechávejte dítě s krmením o samotě. Nepoužívejte savičku, pokud vykazuje známky poškození nebo opotřebení.

O značce

Značka Dr.Brown´s investuje čas do výzkumu a vývoje nových produktů, které jsou zaměřeny na účelnost pro děti i jejich rodiče. Kvalitní pomůcky pro krmení kojenců a malých dětí zahrnují typické benefity související se zdravím dítěte. Cílem každodenního úsilí je přinášet stále takové výrobky, díky kterým Dr.Brown´s patří mezi nejoblíbenější značky mezi maminkami a tatínky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.