Dr. Max Gastrofruit Orange 40 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR. MAX
Dr.Max Gastrofruit obsahuje 500 mg uhličitanu vápenatého (odpovídá 200 mg vápníku). Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Příchuť pomeranče.
99

Cena za 1 kus: 2 Kč

O produktu

50071441

Dr.Max Gastrofruit obsahuje 500 mg uhličitanu vápenatého (odpovídá 200 mg vápníku). Vápník je důležitý pro správné fungování trávicích enzymů. Trávicí enzymy jsou bílkoviny, které umožňují rozklad potravy na jednodušší stavební celky. Ve formě žvýkacích tablet s pomerančovou příchutí. Neobsahuje cukr.


Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají podle potřeby 1 až 4 tablety denně. Tablety rozkousejte nebo nechte volně rozpustit v ústech.

Složení

Vápník 200 mg (25 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Plnidlo (sorbitol), uhličitan vápenatý, regulátor kyselosti (kyselina citronová), protihrudkující látka (stearan hořečnatý), maltodextrin, přírodní pomerančové aroma, barvivo (riboflavin), stabilizátor (arabská guma), sladidlo (sukralóza).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkováni. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 12 let. Přípravek mohou v případě potřeby užívat i těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.