Doplněk stravy

Dr. Max Jitrocel bez cukru 245 ml

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Jitrocel bez cukru je doplněk stravy v tekuté formě s extraktem z jitrocele kopinatého a vitaminem C, který napomáhá normální funkci imunitního systému. Bez cukru.
79 ušetříte 10 Kč

Původní cena 89 Kč, sleva 11%

Nejnižší cena před slevou: 89 Kč

Cena za 100 ml: 32 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Jitrocel bez cukru 245 ml

50137673

Úvod

Dr. Max Jitrocel bez cukru je tekutý přípravek s extraktem z jitrocele kopinatého a vitaminem C bez cukru. Jitrocel přispívá ke správné funkci dýchacího a imunitního systému, příznivě ovlivňuje mikrobiální rovnováhu ve střevním traktu. Vitamin C je důležitý pro normální funkci imunitního systému, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Dávkování

Dospělí užívají 3-5x denně 1 kávovou lžičku (5 ml). Dětem od 3 let podávejte 1x denně 1 kávovou lžičku (5 ml). Před použitím protřepejte.


Složení

Extrakt z listu jitrocele kopinatého (1,5:1) 94,5 mg - odpovídá sušené bylině 141,75 mg, vitamin C 15,75 mg (19,6 % referenční hodnoty příjmu) v 5 ml.

Čištěná voda, sladidlo (maltitol), extrakt z listu jitrocele kopinatého [voda, list jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata), konzervant (sorban draselný)], L-askorbová kyselina, L-askorbát sodný, zahušťovadlo (xanthan), konzervant (sorban draselný), sladidlo (acesulfam K).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Těhotné a kojící ženy by měly užívání výrobku konzultovat s lékařem. Doplněk stravy se sladidly v tekuté formě.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.