Dr.Max Jitrocel bez cukru 245 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

69

Cena za 100 ml: 28 Kč

O produktu

Tekutý přípravek s extraktem z jitrocele kopinatého a vitaminem C bez cukru. Jitrocel přispívá ke správné funkci dýchacího a imunitního systému, příznivě ovlivňuje mikrobiální rovnováhu ve střevním traktu. Má také zklidňující účinky na krk, hltan a hlasivky. Působení extraktu z jitrocele konzultujte s lékárníkem. Vitamin C je důležitý pro normální funkci imunitního systému a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Dávkování

Dospělí užívají 3-5x denně 1 kávovou lžičku (5 ml), děti od 3 let 1x denně 1 kávovou lžičku (5 ml). Před použitím protřepejte.

Složení

Extrakt odpovídající sušenému listu jitrocele kopinatého 141,75 mg, vitamin C 15,75 mg v 5 ml.

Čištěná voda, sladidlo (maltitol), extrakt z listu jitrocele kopinatého, (voda, jitrocel kopinatý Plantago lanceolata, sorban draselný), L-askorbová kyselina L-askorbát sodný, zahušťovadlo (xanthan), sladidlo (acesulfam K), konzervant (sorban draselný).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženo a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Ve vyšších dávkách může mít projímavé účinky. Těhotné a kojící ženy by měly užívání výrobku konzultovat s lékařem. Doplněk stravy se sladidly v tekuté formě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.