Doplněk stravy

Dr. Max Jitrocel a med s vitaminem C 245 ml

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Jitrocel a med s vitaminem C je doplněk stravy v tekuté formě s extraktem z jitrocele kopinatého a vitaminem C, který napomáhá normální funkci imunitního systému.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

119

Cena za 100 ml: 49 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Jitrocel a med s vitaminem C 245 ml

50140824

Úvod

Dr. Max Jitrocel a med s vitaminem C je tekutý doplněk stravy s jitrocelem, vitaminem C a včelím medem. Přípravek obsahuje extrakt z listů jitrocele kopinatého, který podporuje zdraví dýchacího systému. Vitamin C příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu. Je určen pro dospělé a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • jitrocel přispívá ke správné funkci dýchacího systému a příznivě ovlivňuje mikrobiální rovnováhu ve střevním traktu
  • vitamin C je důležitý pro normální funkci imunitního systému, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpánía přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • s medem, výborně chutná

Dávkování

Dospělí užívají 3-5x denně 1 kávovou lžičku (5 ml). Dětem od 3 let podávejte 1x denně 1 kávovou lžičku (5 ml). Před použitím protřepejte.


Složení

Med 650 mg, extrakt odpovídající sušenému listu jitrocele kopinatého 175,5 mg, vitamin C 19,5 mg (24,3 % referenční hodnoty příjmu) v 5 ml.

Invertní cukr, čištěná voda, včelí med (směs medu ze zemí EU a ze zemí mimo EU), extrakt z listu jitrocele kopinatého [voda, jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), sorban draselný], L-askorbová kyselina, L-askorbát sodný, konzervant (sorban draselný).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Působení extraktu z jitrocele konzultujte s lékárníkem. Nevhodné pro osoby alergické na včelí produkty.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.