Doplněk stravy

Dr. Max ProbioMaxík 60 tablet

Značka: DR. MAX
5.0

Cucavé tablety s komplexem 3 kmenů laktobacilů a bifidobakterií určené pro děti od 3 let. S lahodnou příchutí malin.

Velikost balení
279

Cena za 1 kus: 4,65 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Dr. Max ProbioMaxík 60 tablet

50121199

Úvod

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Cucavé tablety Dr. Max ProbioMaxík obsahují mikrobiální kultury garantovaného původu (Lactobacillus helveticus Rosell®-52, Lactobacillus rhamnosus Rosell®-11, Bifidobacterium longum Rosell®-175) v dávce 0,5 miliardy životaschopných organismů v 1 tabletě. Bakterie jsou upraveny patentovanou technologií Probiocap®, která mikroenkapsulací chrání bakterie před vnějšími vlivy, jako je kyselé prostředí nebo teplotní šoky. S lahodnou příchutí malin.


Dávkování

Děti od 3 do 6 let užívají 1 tabletu denně a děti od 6 let 1-3 tablety denně, kdykoli během dne. Tablety se můžou rozkousat, vycucat nebo nechat rozpustit v ústech.


Složení

Mikrobiální kultura Rosell Probiocap® (3 kmeny) 0,5 mld. CFU v jedné tabletě.

CFU ………… Colony Forming Units (jednotky tvořící kolonie)

Sladidla (sorbitol, xylitol), bramborový škrob, mikrobiální kultura (rostlinné mastné kyseliny, Lactobacillus helveticus Rosell-52®, Lactobacillus rhamnosus Rosell-11®, Bifidobacterium longum Rosell®-175, maltodextrin, kyselina askorbová), maltodextrin, stabilizátor (mikrokrystalická celulóza), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), přírodní malinové aroma. Přípravek může obsahovat stopy mléka a sóji.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.