Doplněk stravy

Dr. Max Vitamin D 2000 I.U. 60 kapslí

Značka: DR. MAX

Dr. Max Vitamin D 2000 I.U. obsahuje vitamin D3, který napomáhá zdravé imunitě a příznivě ovlivňuje stav kostí, zubů a činnost svalů. Určeno pro dospělé.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max.,zlevněné položky z listopadového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 11. 2023.
159

Cena za 1 kus(tbl): 2,65 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Vitamin D 2000 I.U. 60 kapslí

50148323

Úvod

Vitamin D pro zdravou imunitu. Dr. Max Vitamin D 2000 I.U. obsahuje vitamin D3 ve formě kapslí. Vitamin D3 (cholecalciferol) vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je syntéza vitaminu D v pokožce nedostatečná, a proto ho doporučujeme doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Vitamin D je důležitý pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. Přípravek je určen pro dospělé.

Hlavní vlastnosti vitaminu D:

  • přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně.


Složení

Vitamin D3 50 μg 2000 IU (1000 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Sójový olej, kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda], cholekalciferol.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou důležité. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pokud máte zájem o odběr většího množství, rádi Vám vytvoříme individuální cenovou nabídku. Kontaktujte nás na e-mailu: B2B@drmax.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.