Dr. Müller Müllerovy pastilky s islandským lišejníkem bez cukru 12 pastilek

Zdravotnické prostředky

5.0
Müllerovy pastilky s islandským lišejníkem bez cukru ulevují při chrapotu, zklidňují podrážděné hlasivky při nachlazení, infekcích dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích.
Skladem na e-shopu
65

O produktu

50134936

Úleva při chrapotu a podrážděných hlasivkách. Müllerovy pastilky s islandským lišejníkem bez cukru jsou určené k mírnění místních příznaků, které provází nachlazení, infekce dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích. Těmito symptomy jsou chrapot či podráždění v oblasti krku a hlasivek. Jsou vhodné pro dospělé a děti od 4 let.

Hlavní vlastnosti

  • zklidňuje podráždění krku a hlasivek
  • vhodné při nachlazení, infekcích dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích
  • pro dospělé a děti od 4 let

Dávkování

Pastilku nechte zvolna rozplynout v ústech, nepolykejte, nekousejte. Opakujte každé 2-3 hodiny. Dospělí a dospívající: až 6 pastilek denně. Děti od 4 let: Až 3 pastilky denně.

Složení

Isomalt, Cetraria islandica thallus extract, Ascorbic acid, Anethole, Menthol, Aqua, Potassium acesulfame, Herbal extract.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 4 let. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Výrobek je vhodný pro těhotné i kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.