Zdravotnické prostředky

Dr. Müller Müllerovy pastilky se šalvějí bez cukru 12 pastilek

Müllerovy pastilky se šalvějí bez cukru ulevují při bolesti či škrábání v krku, které provází nachlazení, infekce dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích.

Velikost balení
65
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dr. Müller Müllerovy pastilky se šalvějí bez cukru 12 pastilek

50135177

Úvod

Pastilky s vyváženou kombinací bylinných extraktů. Müllerovy pastilky se šalvějí bez cukru jsou určené k mírnění místních příznaků, které provází nachlazení, infekce dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích. Těmito symptomy jsou bolest či škrábání v krku. Jsou vhodné pro dospělé a děti od 4 let.

Hlavní vlastnosti

  • úleva od bolesti či škrábání v krku
  • vhodné při nachlazení, infekcích dutiny ústní, krku nebo horních cest dýchacích
  • šalvěj osvěžuje dech

Dávkování

Pastilku nechte zvolna rozplynout v ústech, nepolykejte, nekousejte. Opakujte každé 2-3 hodiny. Dospělí a dospívající: až 6 pastilek denně. Děti od 4 let: Až 3 pastilky denně.


Složení

Isomalt, Salvia officinalis leaf extract, Ascorbic acid, Salvia lavandufolia herb oil, Menthol, Anethole, Aqua, Potassium acesulfame, Herbal extract.


Upozornění

Obsahuje sladidla. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 4 let. Není vhodné pro těhotné ženy. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.