Ekomedica Acerola 500 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Ekomedica Acerola obsahuje 100% šťávu z plodů aceroly, která je bohatým přírodním zdrojem vitaminu C. Vitamin C je důležitý pro zdravý imunitní systém.
319

Cena za 100 ml: 64 Kč

O produktu

50138796

Acerola, tropická třešeň pochází z tropických a subtropických oblastí Střední a Jižní Ameriky nebo Karibiku. Její plody jsou velmi podobné třešni a jsou považovány za jeden z nejbohatších přírodních zdrojů vitaminu C. vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje nervový systém. Ekomedica Acerola 100% šťáva je získávána z plodů aceroly nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Hlavní účinky vitaminu C:

  • napomáhá normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke správné funkci nervového systému a k normální psychické činnosti
  • pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů
  • chrání buňky před oxidativním stresem, antioxidant
  • zvyšuje vstřebávání železa
  • příznivě ovlivňuje energetický metabolismus

Dávkování

Užívejte 25 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem. Před použitím protřepejte.

Složení

Šťáva z plodů aceroly 100%. Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 521,5 mg vitamínu C, což představuje 651 % jeho referenční výživové hodnoty.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Bez chemických konzervantů.

Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.