Ensure Plus Advance příchuť čokoláda 4x220 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Skladem na e-shopu

215

Cena za 100 ml: 24 Kč

O produktu

Vysoce kalorická, kompletní a vyvážená perorální výživa bohatá na bílkoviny a vitamin D s obsahem FOS (fruktooligosacharidy) a CaHMB (monohydrát beta-hydroxy-beta-metylbutyrátu vápenatého). Výživa Ensure Plus Advance je určena pro všechny dospělé pacienty v riziku podvýživy nebo riziku ztráty svalové hmoty, svalové síly nebo svalové funkčnosti kvůli nemoci, úrazu nebo operaci jako nedílná součást léčby. Pomáhá rychlejšímu uzdravení a obnovení svalové hmoty během léčby a po ní, pomáhá zachovat zdravé kosti. 

Hlavní vlastnosti:

  • kompletní vysokokalorická výživa
  • bohatá na bílkoviny a vitamín D
  • vhodná pro pacienty s rizikem podvýživy nebo ztráty svalové hmoty

Dávkování

Doporučená dávka jsou 2 lahvičky za den. Připraveno k přímému použití. Před otevřením se dobře protřepejte. Po otevření, přikryjte, skladujte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Neotevřenou výživu skladujte při pokojové teplotě.

Složení

Voda, hydrolyzovaný kukuřičný škrob, mléčné bílkoviny, sacharóza, rostlinné oleje (řepkový, kukuřičný), izolovaná sójová bílkovina, kakaový prášek, minerály (citronan draselný, citronan sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan hořečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, jodid draselný, molybdenan sodný, chlorid chromitý, selenan sodný), FOS, CaHMB, aroma, emulgátor: sójový lecitin, stabilizátory (E460, E466, E418), cholinchlorid, vitamíny (C, E, niacinamid, pantothenan vápenatý, beta-karoten, B6, B1, B2, vit. A palmitát, kyselina listová, K1, D3, biotin, B12), L-karnitin.

Upozornění

Doplňkový zdroj výživy. Používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Není určeno pro děti, pokud to nedoporučí lékař nebo kvalifikovaný zdravotnický pracovník. Nepoužívejte při galaktosémii. Nepodávejte nitrožilně. Bez lepku. Obsahuje mléko a sóju. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.