Ensure Plus Advance příchuť káva 4x220 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: ENSURE
Kompletní vyvážená tekutá výživa pro všechny dospělé pacienty v riziku podvýživy. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. S kávovou příchutí.
Skladem na e-shopu
217

Cena za 100 ml: 25 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50099126

Vysoce kalorická, kompletní a vyvážená perorální výživa bohatá na bílkoviny a vitamin D s obsahem FOS (fruktooligosacharidy) a CaHMB (monohydrát beta-hydroxy-beta-metylbutyrátu vápenatého). Výživa Ensure Plus Advance je určena pro všechny dospělé pacienty v riziku podvýživy nebo riziku ztráty svalové hmoty, svalové síly nebo svalové funkčnosti kvůli nemoci, úrazu nebo operaci jako nedílná součást léčby. Pomáhá rychlejšímu uzdravení a obnovení svalové hmoty během léčby a po ní, pomáhá zachovat zdravé kosti. 

Hlavní vlastnosti:

  • kompletní vysokokalorická výživa
  • bohatá na bílkoviny a vitamín D
  • vhodná pro pacienty s rizikem podvýživy nebo ztráty svalové hmoty

Dávkování

Doporučená dávka jsou 2 lahvičky za den. Připraveno k přímému použití. Před otevřením se dobře protřepejte. Po otevření, přikryjte, skladujte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Neotevřenou výživu skladujte při pokojové teplotě.

Složení

Voda, hydrolyzovaný kukuřičný škrob, mléčné bílkoviny, sacharóza, rostlinný olej (řepkový, kukuřičný), izolovaná sójová bílkovina, FOS, minerály (citronan draselný, fosforečnan vápenatý, citronan sodný, uhličitan hořečnatý, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, molybdenan sodný, jodid draselný, chlorid chromitý, selenan sodný), CaHMB, barvivo: E150c, aroma (mléčné bílkoviny), emulgátor: sójový lecitin, stabilizátory (E460, E466, E418), cholin-chlorid, regulátor kyselosti: E525, vitamíny (C, E, nikotinamid, pantothenan vápenatý, beta-karoten, B1, B6, B2, vit. A palmitát, kyselina listová, K1, D3, biotin, B12), L-karnitin.

Upozornění

Doplňkový zdroj výživy. Používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Není určeno pro děti, pokud to nedoporučí lékař nebo kvalifikovaný zdravotnický pracovník. Nepoužívejte při galaktosémii. Nepodávejte nitrožilně. Bez lepku. Obsahuje mléko a sóju. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.