Enterol

Řadit
Filtry výpisu
Enterol 10 sáčků

Registrovaný léčivý přípravek

Enterol sáčky se používají k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy při užívání antibiotik u dospělých, dospívajících a dětí od 3 let.

  169 Kč
  Enterol 250 mg 10 tobolek

  10 tobolek

  Registrovaný léčivý přípravek

  Enterol tobolky používají k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy.

   125 Kč

   Přípravek ENTEROL je lék proti průjmu. Za vznikem většiny akutních průjmů stojí narušení rovnováhy v přirozené střevní mikroflóře. Lék ENTEROL osahuje přátelské kvasinky, které upravují střevní mikroflóru a pozitivně ovlivňují podmínky ve střevě.

   Přátelské kvasinky Saccharomyces Boulardii obsažené v Enterolu dočasně zastupují funkci přirozené střevní mikroflóry, brání střevo proti útokům virů a bakterií, a poskytují tak poškozené střevní sliznici a narušené mikroflóře čas k regeneraci. Enterol má rovněž výživný účinek na sliznici střeva, čímž přispívá k obnovení původní střevní mikroflóry.

   Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu nebo průjmu způsobeného léčbou antibiotiky. Dále se ENTEROL užívá k prevenci kojeneckých průjmů.

   Enterol nabízíme ve formě tvrdých tobolek a ve formě prášku k přípravě suspenze. Dětem do 4 let přípravek podávejte pouze po poradě s lékařem.

    

    

   Enterol je lék v vnitřnímu užití. Obsahuje Saccharomyces Boulardii. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!