Registrovaný léčivý přípravek

Enterol 250 mg 30 tobolek

Značka: ENTEROL

Enterol se užívá k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik.

419
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Enterol 250 mg 30 tobolek

50088399

Úvod

Enterol obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardi, který vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol je určen jako podpůrná léčba akutního infekčního průjmu. Dále se používá k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Enterol tvrdé tobolky mohou užívat dospělí, dospívající a děti včetně kojenců. Děti do 4 let pouze na doporučení lékaře.

Enterol 250 mg 30 tobolek y

Podpora při léčbě antibiotiky

Enterol je lék vhodný na antibiotický průjem a může se užívat zároveň s antibiotiky. Antibiotika totiž léčebnou kvasinku Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745 nezničí.


Dávkování

Děti do 4 let (včetně kojenců): 1-2 tobolky denně. Dětem do 4 let je možno přípravek podávat pouze po poradě s lékařem. Děti od 4 let, dospívající a dospělí: 1-2 tobolky jednou nebo 2krát denně (ráno a večer).

  • Tobolky polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
  • Pokud podáváte přípravek ve formě tobolek dětem do 3 let nebo pacientům, kteří mají problémy s polykáním, tobolku otevřete a její obsah smíchejte se sladkým nápojem, potravou, nebo nasypte do kojenecké láhve. Přípravek Enterol obsahuje živé mikroorganismy, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem či potravou!

Složení

Léčivá látka: Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250 mg v jedné tobolce nebo v jednom sáčku s práškem (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk). Pomocné látky: monohydrát laktosy, magnesium-stearát, želatina, oxid titaničitý.

Enterol 250 mg 30 tobolek x


Upozornění

Přípravek Enterol tobolky obsahuje laktosu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 dny. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.