Registrovaný léčivý přípravek

Enterol 10 sáčků

Značka: ENTEROL

Enterol se užívá k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik.

209
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Enterol 10 sáčků

50036410

Úvod

Enterol obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardi, který vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol je určen jako podpůrná léčba akutního infekčního průjmu. Dále se používá k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Enterol prášek pro perorální suspenzi mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 3 let. Děti do 4 let jen na doporučení lékaře.

Podpora při léčbě antibiotiky

Enterol je lék vhodný na antibiotický průjem a může se užívat zároveň s antibiotiky. Antibiotika totiž léčebnou kvasinku Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745 nezničí.


Dávkování

Děti od 3 do 4 let: 1-2 sáčky denně. Dětem do 4 let je možno přípravek podávat pouze po poradě s lékařem. Děti od 4 let, dospívající a dospělí: 1-2 sáčky jednou nebo dvakrát denně (ráno a večer). Obsah sáčku smíchejte s vodou, jinou tekutinou nebo potravou. Přípravek Enterol obsahuje živé mikroorganismy, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem či potravou! Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 dny.


Složení

Léčivá látka: Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250 mg v jednom sáčku s práškem (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk). Pomocné látky: monohydrát laktosy, fruktosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, ovocné aroma.


Upozornění

Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje laktosu a fruktosu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.