516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Enterol 10 sáčků

Enterol 10 sáčků

Enterol 10 sáčků

50036410
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
149 Kč
Skladem na e-shopu

Enterol sáčky se používají k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy při užívání antibiotik u dospělých, dospívajících a dětí od 3 let.

Podrobné informace o produktu

Enterol obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardi, který vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol je určen jako podpůrná léčba akutního infekčního průjmu. Dále se používá k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Enterol prášek pro perorální suspenzi mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 3 let. Děti do 4 let jen na doporučení lékaře.

Jak se přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi užívá:

Dospělí, dospívající a děti od 4 let užívají 1-2 sáčky 1-2x denně (ráno a večer). Děti ve věku 3-4 roky užívají 1-2 sáčky denně pouze po poradě s lékařem. Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje živé bakterie, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem či potravou! Nemíchejte s alkoholickými nápoji. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 dny.

Složení:

Léčivou látkou je Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250 mg v jednom sáčku s práškem (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk).

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, fruktosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, ovocné aroma.

Upozornění:

Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje laktosu a fruktosu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Enterol
SUKL název ENTEROL 250MG POR PLV SUS 10
Farmakoterapeutická skupina antidiaroika, střevní eubiotika
Věk dítěte od 4 let
SUKL kód 10504
EAN 3583315558079

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.