844 909 909|info@drmax.cz

Enterol 10 sáčků

Enterol 10 sáčků

50036410
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
118 Kč
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 11 lékárnách
doručíme do 384 lékáren po celé ČR.

Enterol sáčky se používají k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy při užívání antibiotik u dospělých, dospívajících a dětí od 3 let.

Podrobné informace o produktu

Enterol obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardi, který vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol je určen jako podpůrná léčba akutního infekčního průjmu. Dále se používá k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Enterol prášek pro perorální suspenzi mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 3 let. Děti do 4 let jen na doporučení lékaře.

Jak se přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi užívá:

Dospělí, dospívající a děti od 4 let užívají 1-2 sáčky 1-2x denně (ráno a večer). Děti ve věku 3-4 roky užívají 1-2 sáčky denně pouze po poradě s lékařem. Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje živé bakterie, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem či potravou! Nemíchejte s alkoholickými nápoji. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 dny.

Složení:

Léčivou látkou je Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250 mg v jednom sáčku s práškem (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk).

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, fruktosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, ovocné aroma.

Upozornění:

Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje laktosu a fruktosu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

Příbalový leták

Parametry produktu

Značka Enterol SUKL název ENTEROL 250MG POR PLV SUS 10
Způsob užití Vnitřní Pro koho Od 4 let
Farmakoterapeutická skupina antidiaroika, střevní eubiotika SUKL kód 10504
EAN 3583315558079

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.