Espumisan

  (5)

Trápí vás nadýmání? Espumisan pomáhá při zažívacích obtížích, které jsou způsobené hromaděním plynů. Často je provází bolest břicha, pocit plnosti nebo kručení ve střevech či žaludku. Espumisan působí v trávicím traktu jako protipěnivý prostředek a tyto příznaky léčí.

Seřadit podle
 • Espumisan 40 mg

  50 měkkých tobolek
  K léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny a při nadýmání.
 • Espumisan 40 mg

  100 měkkých tobolek
  K léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny a při nadýmání.
 • Espumisan Easy

  14 sáčků
  Ke snížení pocitu napětí v břiše, plynatosti a tlaku v nadbřišku.
 • K léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny a při plynatosti.
 • K léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny a při plynatosti.

  Jak Espumisan působí?

  Účinnou látkou Espumisanu je simeticonum, jež narušuje povrchové napětí plynových bublinek obsažených v potravě a hlenu zažívacího traktu. Tyto bublinky se po požití Espumisanu rozpadají a plyny uvolněné tímto způsobem se mohou absorbovat stěnou zažívacího traktu nebo peristaltikou vyloučit.

  Espumisan dávkování

  Přípravek Espumisan se užívá k léčbě příznaků zažívacích obtíží. Espumisan 40 mg mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let. Pro mladší děti a kojence jsou k dispozici jiné lékové formy. Délka léčby se řídí průběhem obtíží. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 týdny a vždy si před použitím pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

  Espumisan sáčky

  Espumisan® Easy se též používá k účinnému odstranění nadměrného odchodu střevních plynů a ke snížení pocitu napětí v břiše, plynatosti, tlaku v nadbřišku a kručení v žaludku a střevech. Granule vyrobené moderní technologií se rychle rozpouští v ústech, a účinná látka se tak rychle dostává do zažívacího traktu, kde působí. Díky tomu je užívání velmi jednoduché. Obsah sáčku si vysypete přímo na jazyk a polknete. Espumisan® Easy není vhodný pro děti mladší 6 let.

  Espumisan kapky

  Espumisan 100 mg/ml perorální kapky jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Užívají se k léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny, jako je nadýmání (meteorismus) a pocit plynatosti u dospělých, dětí i kojenců. Espumisan kapky je možné pod dohledem lékaře užívat také po operacích.

   

  Espumisan cps. a gtt. jsou léčivé přípravky k vnitřnímu užití. Obsahují léčivou látku simeticonum. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci. Přípravek Espumisan Easy sáčky je zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.