Registrovaný léčivý přípravek

Essentiale forte 600 mg 30 tvrdých tobolek

Značka: ESSENTIALE
 • Essentiale forte 600 mg je léčivý přípravek, který zlepšuje obtíže při zánětu jater nebo při poškození jater způsobené např. léky, alkoholem, otravou houbami u dospělých a dospívajících od 12 let.
349

O produktu: Essentiale forte 600 mg 30 tvrdých tobolek

50133385

Essentiale Forte 600 mg 30 tobolek. Přirozená regenerace jater.
Essentiale 600 mg 30 tobolek. Pomáhá redukovat příznaky.

Pomáhá redukovat příznaky

Přípravek Essentiale® redukuje příznaky spojené s poškozením jater, jako jsou pocit tlaku v pravém nadbřišku nebo nechutenství v důsledku metabolicko-toxického poškození jater nebo hepatitidy.

Essentiale 600 mg 30 tobolek. Přirozená regenerace jater

Přirozená regenerace jater

Jedna tvrdá tobolka přípravku Essentiale® forte 600 mg obsahuje 600 mg esenciálních fosfolipidů, které urychlují obnovu jaterních buněk, zlepšují jejich funkci a podporují jejich regeneraci. Podílejí se na trávení tuků v organizmu.

Essentiale 600 mg 30 tobolek. Léčivý přípravek přírodního původu.

Léčivý přípravek přírodního původu

Fosfolipidy jsou látky tělu vlastní - jsou „stavební bloky“ buněčné stěny jaterní buňky. Essentiale® forte obsahuje esenciální fosfolipidy přírodního původu (ze sójových bobů), které přesně napodobují a zvyšují činnost těch fosfolipidů, které se přirozeně nacházejí v lidském těle.

Essentiale 600 mg 30 tobolek. 3 účinky esenciálních fosfolipidů na jaterní buňky. Urychlení obnovy. Podpora regenerace. Zlepšení funkce.

Škodlivé vlivy na játra

Obezita je obvykle spojena s nadměrným kalorických potravin a ukládáním přebytečné energie v tukových tkáních. Hromadění tuku v jaterních buňkách může způsobovat vznik nealkoholové tukové choroby jater.

Škodlivé vlivy na játra - obezita

Jaké mohou být příznaky?

Essentiale® se užívá při zánětu jater a u jaterních onemocnění pro zlepšení subjektivních obtíží jako jsou:

Ztráta chuti k jídlu.

Ztráta chuti k jídlu

Pocit tlaku v pravém nadbřišku.

Pocit tlaku v pravém nadbřišku

Essentiale 600 mg 30 tobolek. Začněte pečovat o svá játra. Jezte vyváženou stravu a pravidelně cvičte. Budete více nabití energií a podpoříte zdraví svých jater.

Dávkování Essentiale® forte 600 mg tvrdé tobolky

Essentiale 600 mg 30 tobolek. DÁVKOVÁNÍ ESSENTIALE® 300 MG TVRDÉ TOBOLKY Tobolky se polykají celé s dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe během jídla. Doporučená délka léčby by měla být nejméně 1-3 měsíce. Délku léčby může také určit individuálně lékař
 • Tobolky se polykají celé s dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe během jídla.
 • Doporučená délka léčby by měla být nejméně 1–3 měsíce.
 • Délku léčby může také určit individuálně lékař.
 • Přípravek musíte užívat alespoň 4 týdny, než lze očekávat zlepšení.
 • Pokud se po čtyřech týdnech léčby nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, poraďte se s lékařem.
Essentiale 300 mg 100 tobolek

Essentiale® 300 mg

Forma: Tvrdé tobolky
Vhodný pro zlepšení subjektivních obtíží, jako je ztráta chuti k jídlu, pocit tlaku v pravém nadbrišku v důsledku toxicko-metabolického poškození jater a při hepatitidě.
Účinná látka: 300 mg esenciálních fosfolipidů (EPL)
Balení: 100 tobolek

Essentiale® 300 mg je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje phospholipida sojae praeparata. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Essentiale forte 600 mg

Essentiale® forte 600 mg

Forma: Tvrdé tobolky
Vhodný pro zlepšení subjektivních obtíží, jako je ztráta chuti k jídlu, pocit tlaku v pravém nadbrišku v důsledku toxicko-metabolického poškození jater a při hepatitidě.
Účinná látka: 600 mg esenciálních fosfolipidů (EPL)
Balení: 30 tobolek

Essentiale® forte je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje phospholipida sojae desoleata. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Složení Essentiale® forte 600 mg tvrdé tobolky

 • Léčivou látkou jsou phospholipida sojae desoleata 600 mg v jedné tobolce. Aktivní složky jsou diglyceridové estery s kyselinou cholinfosforečnou přírodního původu s nadbytkem nenasycených mastných kyselin, převážně kyseliny linolové, linolenové a olejové.
 • Pomocnými látkami v náplni tobolky jsou: tvrdý tuk, čištěný sójový olej, hydrogenovaný ricinový olej, bezvodý ethanol, ethylvanilin, methoxyacetofenon, tokoferol-alfa.
 • Pomocnými látkami v tobolce jsou: želatina, oxid titaničitý (E 171), černý oxid železitý (E 172), žlutý oxid železitý (E 172), červený oxid železitý (E 172), čištěná voda.

Upozornění a kontraindikace

Upozornění a kontraindikace

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 • Přípravek Essentiale® forte obsahuje čištěný sójový olej. Neužívejte přípravek Essentiale® forte jestliže jste alergický(á) na sóju, arašídy nebo na kteroukoli další složku přípravku.
 • Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.
 • Vzhledem k nedostatečným údajům nesmí přípravek Essentiale® forte užívat děti mladší 12 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.