Institut Esthederm Cellular Water Mist buněčná voda 100 ml

Kosmetika

Institut Esthederm Cellular Water Mist pomáhá zachovat základní funkce pokožky důležité pro její mladistvý vzhled. Okamžité osvěžení, ochrana i regenerace.
785

O produktu

50069085

Okamžité osvěžení, ochrana a regenerace pro zachování mladistvého vzhledu pleti. Institut Esthederm Cellular Water Mist je unikátní a patentovaná buněčná voda, která pomáhá zachovat základní funkce pokožky důležité pro její mladistvý vzhled. Je obohacena o stopové prvky, minerální soli, aminokyseliny a peptidy. Obsažená kyselina hyaluronová dodává pleti okamžitou hydrataci. Díky biomimetickému složení je tato pečující voda v dokonalé harmonii s buňkami a optimalizuje jejich vitalitu. Je účinná jako sérum, výrazně podporuje efekt jakékoli následné péče o pleť a je alfou a omegou výborných a jedinečných výsledků kosmetických přípravků Institut Esthederm. Lehký aerosol bez parfemace snadno penetruje do všech vrstev pokožky.

Institut Esthederm Cellular Water Mist buněčná voda 100 ml3a

Termální voda může za určitých podmínek pomáhat, ale není ideální pro zdravou pleť. Demineralizovaná voda, která se běžně používá v kosmetice, je čistá, ale nepředstavuje ideální prostředí pro pleť. Proto Institut Esthederm vyvinul buněčnou vodu (Cellular Water), která má složení stejné, jako pleť samotná. Na pleť působí jako „živá voda“ a je tak zdrojem vitality pro pokožku.

Živá voda pro Vaši pleť

Biomimetická voda Esthederm plně kontroluje mládí pleti, tak že účinně bojuje proti volným radikálům a podílí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • vytváří optimální prostředí pro správné fungování pokožky 
  • pleť je rozjasněná, přebytek kožního mazu mizí, póry jsou okamžitě stažené 
  • výrazně podporuje efekt jakékoli následné péče o pleť


Použití

Institut Esthederm Cellular Water Mist buněčná voda je vhodná pro všechny typy pleti. Používejte ji ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku, dekoltu, případně i na jiné tělesné partie. Dávku buněčné vody nastříkejte na pokožku, pomocí prstů a dlaní lehce vtlačte do pokožky. Pro ideální výsledek použijte i následující kroky rituálu krásy: Cellular Water Essence sérum, krém a City Protect Spray. Cellular Water Mist můžete použít i během dne k osvěžení pokožky v práci, při sportu, v horkých letních dnech i v letadle. Vhodná je i na fixaci make-upu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.