Institut Esthederm Photo Regul opalovací péče se silnou ochranou 50 ml

Kosmetika

Opalovací krém na regulaci pigmentových skvrn.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
2 050

O produktu

50070275

Jediný opalovací krém na tvář, krk a dekolt pro pleť s pigmentovými skvrnami, která chce být opálená a současně regulovat pigmentové skvrny. Pigmentové skvrny již nestmavnou, rozdíl mezi barvou pleti a skvrn se ztrácí a pleť získává rovnoměrné opálení.

Institut Esthederm Photo Regul opalovací péče se silnou ochranou 50 ml2a

 

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.


Použití

Přípravek Photo Regul je vhodný pro pokožku, která vykazuje pigmentové skvrny, přesto chcete, aby byla opálená. Dostatečné množství krému nanášejte na obličej, krk a dekolt, případně i hřbety rukou, 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem.

Chraňte krásu své pokožky včas

Pro maximální účinek je třeba přípravek používat od prvních dnů s vyšší intenzitou slunečního záření. V našich zeměpisných šířkách mimo horské oblasti je to období přibližně od března a dubna. V opačném případě by již v této době došlo k vytvoření hnědého barviva a efekt krému by byl mnohem pomalejší. Pro ještě dokonalejší ochranu pleti proti vnějším nepříznivým vlivům využijte i „biologický štít“ City Protect Spray od Institut Esthederm.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho a nevystavujte se polednímu slunci, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.