Institut Esthederm Photo Reverse krém proti pigmentovým skvrnám 50 ml

Kosmetika

Institut Esthederm Photo Reverse krém proti pigmentovým skvrnám vytváří velmi vysokou ochranou proti slunečnímu záření, brání procesu pigmentace a zachovává pleť mladistvou a jednotnou.
NAVÍC Institut Esthederm Bronz Impulse-face and body spray příprava pleti na slunění 150 ml Při nákupu 2 kusů vybraných produktů značky Institut Esthederm získáte NAVÍC Institut Esthederm Bronz Impulse-face and body spray příprava pleti na slunění 150 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
2 050

O produktu

50070276

Každý rád vystaví tvář slunci, ale některé typy pokožky, zvláště postupem času, reagují na sluneční paprsky nevyváženě. Místo rovnoměrného zabarvení se na pleti objevují tmavší skvrny a pleť přestává působit svěžím dojmem. Krém Photo Reverse od Institut Esthederm byl speciálně vyvinutý pro pleť s pigmentovými skvrnami. Vytváří velmi vysokou ochranou proti UVA a UVB paprskům i ostatním složkám slunečního záření, brání procesu pigmentace a zachovává pleť mladistvou a jednotnou. Lehká, krémová a nekomedogenní textura je bez parfemace a dokonale vyhovuje každému typu pleti. Krém je odolný vůči vodě.

Dejte své pleti šanci k obnově

Technologie Photo Reverse kompletně brání procesu pigmentace pokožky. Pochody, které vedly ke vzniku pigmentových skvrn jsou zastaveny a pokožka tak získává čas k obnově původní kvality – již vytvořené skvrny postupně mizí a nové se netvoří. Výsledkem je jednotná a zářivá pleť.

Institut Esthederm Photo Reverse krém proti pigmentovým skvrnám 50 mlaa

Patentovaná technologie Global Cellular Protection stimuluje přirozené obranné mechanizmy pokožky proti negativním vnějším vlivům a působení slunečního záření, pomáhá předcházet jejímu podráždění.

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • pleť je dokonale chráněná před slunečním zářením i před vznikem nových pigmentových skvrn
  • stávající pigmentové skvrny mizí
  • tón pleti se postupně sjednocuje a projasňuje

Použití

Přípravek Photo Reverse je určený pro pleť se klonem k hyperpigmentaci. Dostatečné množství krému nanášejte na obličej, krk a dekolt, případně i hřbety rukou, 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem.

Chraňte krásu své pokožky včas

Photo Reverse krém proti pigmentovým skvrnám můžete používat celoročně. Pro maximální účinek začněte s aplikací od prvních dnů s vyšší intenzitou slunečního záření. V našich zeměpisných šířkách, mimo horské oblasti, je to období přibližně od března až dubna. V opačném případě by již v této době došlo k vytvoření hnědého barviva a efekt krému by byl mnohem pomalejší. Pro ještě dokonalejší ochranu pleti proti vnějším nepříznivým vlivům využijte i „biologický štít“ City Protect Spray od Institut Esthederm.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho a nevystavujte se polednímu slunci, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.