Stevia Stolní sladidlo 150 tablet

Doplněk stravy

Značka: STEVIA
Tabletové sladidlo na bázi steviol-glykosidů a erythritolu s téměř nulovou kalorickou hodnotou. Je určené ke slazení nápojů i pro vaření či pečení.
Skladem na e-shopu
85

Cena za 100 kusů: 57 Kč

O produktu

50064582

Tabletové stolní sladidlo na bázi steviol-glykosidů a erythritolu. Je určené k přímému slazení nápojů a díky typické lékořicové chuti je výtečné ke slazení ovocných a bylinkových čajů. Stevia Stolní sladidlo je termostabilní, a tak se dá využít při pečení a vaření či sterilování ovoce a zeleniny.

Sladidla získaná z přírodních zdrojů

  • Steviol-glykosidy ze subtropické rostliny stévie jsou nekalorickým sladidlem s mnohonásobně vyšší sladivostí než sacharóza. Mají nízký glykemický index a nepřispívají k tvorbě zubního kazu.

  • Erytritol je cukerný alkohol, který se přirozeně přirozeně vyskytuje v ovoci nebo také ve fermentovaných potravinách. Získává se fermentačním procesem z glukózy z kukuřičného škrobu. Je sladivější než sacharóza, ale bez kalorické hodnoty.


Složení

Sladidlo erythritol, sladidlo steviol-glykosid (20 %), Regulátor kyselosti: citronan monosodný a hydrogenuhličitan sodný. Tabletovací přísady: mikrokrystalická celulóza. Stearan hořečnatý.

Použití

Jedna tabletka (0,01 kcal) sladí jako jedna lžička cukru (15 kcal) nebo malá kostka cukru. 

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.