Favea Bactorhino + vitamin D 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: FAVEA
Favea Bactorhino + vitamin D obsahuje kombinaci probiotické kultury Lactobacillus paracasei a vitaminu D, který příznivě ovlivňuje imunitní systém. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
535

O produktu

50127270

Kombinace patentovaného probiotika a vitaminu D pro zdravou imunitu. Přípravek Bactorhino + vitamín D obsahuje probiotickou kulturu Lactobacillus paracasei doplněnou vitaminem D, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Pomáhá také udržet normální hladinu vápníku v krvi, což také podporuje správnou funkci slizniční imunity dětí i dospělých. Přípravek využijete zejména v období pylové sezóny. DRcaps™ je speciální patentovaná vegetabiliní acidorezistentní tobolka, která chrání probiotika před kyselým prostředím žaludku a umožňuje tím jejich transport s přežitím do místa účinku – střeva.


Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně během dne, nejlépe večer. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doporučujeme podávat dlouhodobě, alespoň 3 měsíce. Zvláště v období pylové sezóny duben–červen.

Složení

Maltodextrin, probiotická kultura (Lactobacillus paracasei), obal transparentní tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), vitamin D3 (cholekalciferol).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.