Feel Eco Prací gel Baby 1,5 l

Drogerie

NAVÍC Feel Eco Baby Odstraňovač skvrn 200 ml Při nákupu 2 ks označených pracích gelů značky Feel Eco získáte NAVÍC Feel Eco Baby Odstraňovač skvrn 200 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 18. 3. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Prací přípravek pro prádlo kojenců a batolat i osob s citlivou pokožkou. Feel eco Prací gel Baby neobsahuje alergeny, parfemace ani konzervanty a je dermatologicky testovaný. Hodí se pro praní bílého i barevného prádla a je účinný i při nízkých teplotách. Základem jsou aktivní látky z rostlinných olejů a cukrů, doplněné mýdlem a enzymy, které ochrání barvu oblečení.  Všechny složky jsou snadno biologicky rozložitelné a šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod.

Hlavní vlastnosti:

  • určený pro bílé i barevné prádlo
  • výborně funguje i při nízkých teplotách
  • obsahuje složky pro ochranu barev
  • snadno biologicky rozložitelný
  • bez alergenů, parfemace a konzervantů
  • dermatologicky testováno
  • vhodné pro vegany

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Mýdlo na bázi rostlinných (kokosových) olejů dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. Aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Neiontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Méně než 5 %: Enzymy: Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.

Použití

61-120 ml dle míry znečištění prádla a tvrdosti vody. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Pro obtížně odstranitelné skvrny doporučujeme použít Feel Eco odstraňovač skvrn.

Upozornění

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-Ii nasazeny a pokud je Ize vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.