Drogerie

Feel Eco Hypoalergenní prací gel Baby 5 l

Značka: FEEL ECO
5.0

Prací přípravek pro prádlo kojenců a batolat i osob s citlivou pokožkou. Hodí se pro praní bílého i barevného prádla a je účinný i při nízkých teplotách.

Velikost balení
Skladem na e-shopu
579
Doprava zdarma

O produktu: Feel Eco Hypoalergenní prací gel Baby 5 l

50121049

Úvod

Prací přípravek pro prádlo kojenců a batolat i osob s citlivou pokožkou. Feel eco Prací gel Baby neobsahuje alergeny, parfemace ani konzervanty a je dermatologicky testovaný. Hodí se pro praní bílého i barevného prádla a je účinný i při nízkých teplotách. Základem jsou aktivní látky z rostlinných olejů a cukrů, doplněné mýdlem a enzymy, které ochrání barvu oblečení.  Všechny složky jsou snadno biologicky rozložitelné a šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod.

Hlavní vlastnosti:

  • určený pro bílé i barevné prádlo
  • výborně funguje i při nízkých teplotách
  • obsahuje složky pro ochranu barev
  • snadno biologicky rozložitelný
  • bez alergenů, parfemace a konzervantů
  • dermatologicky testováno
  • vhodné pro vegany

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Mýdlo na bázi rostlinných (kokosových) olejů dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. Aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Neiontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Méně než 5 %: Enzymy: Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.


Použití

61-120 ml dle míry znečištění prádla a tvrdosti vody. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Pro obtížně odstranitelné skvrny doporučujeme použít Feel Eco odstraňovač skvrn.


Upozornění

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-Ii nasazeny a pokud je Ize vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.