Feel Eco Tekuté mýdlo s panthenolem 300 ml

Kosmetika

Značka: FEEL ECO
5.0
Jemné k pokožce, ohleduplné k přírodě. Obsahuje panthenol a glycerin, které podporují regeneraci pokožky. Jeho pH 5,5 je v souladu s pokožkou.
Skladem na e-shopu
89

O produktu

50103403

Jemné k pokožce, ohleduplné k přírodě. Feel eco Tekuté mýdlo s panthenolem je vhodné pro každodenní mytí rukou. Jeho základem jsou mycí, zjemňující a hydratující látky na bázi kokosového a řepkového oleje, doplněné o složky z rostlinných olejů a cukru. Charakteristické regenerující vlastnosti dodává panthenol a glycerin. Příjemná vůně neobsahuje alergeny a jeho pH 5,5 je v souladu s pokožkou. Pro kvalitní umytí postačí malá dávka, a tak mýdlo šetří Vaše peníze i přírodu. Použité složky jsou snadno biologicky rozložitelné.

Hlavní vlastnosti:

  • složení s panthenolem a glycerinem
  • příjemná vůně bez alergenů
  • dermatologicky testováno
  • snadno biologicky rozložitelné
  • vhodné pro vegany

Složení

Glycerin, panthenol.

Použití

Malé množství přípravku naneste na zvlhčenou pokožku, dobře rozetřete a opláchněte po tekoucí vodou.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.